Rodinná pohoda v horách za skvelú cenu

Vila Emma je situovaná v peknom prostredí Vysokých Tatier priamo v najznámejšej časti Štrbské Pleso. Našim hosťom ponúkame príjemne a útulne zariadené izby s krásnym výhľadom na dolinu, Nízke Tatry a Kriváň. U nás Vás čaká perfektné ubytovanie, chutná domáca strava, sauna s možnosťou výbehu do snehu a vždy milá a príjemná obsluha.

Penzión Vila Emma má výbornú polohu. Najväčšou devízou je blízkosť lyžiarskych vlekov a turistických chodníkov len do pár minút pešou chôdzou. Priamo pri penzióne si odparkujete svoje auto a dovolenka sa môže začať.

Celková kapacita ubytovania je 45 lôžok (vrátane prísteliek). K dispozícii sú Vám tu dvoj a trojlôžkové izby s možnosťou využitia 1 - 2 prísteliek. Každá izba je vkusne zariadená dreveným nábytkom, televízorom a vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, toaleta). Na svoje si u nás prídu aj všetky rodinky s deťmi, ktoré tu majú možnosť využívať zároveň nové rodinné izby so spojovacími dverami a samostatnými kúpeľňami. V celom objekte je rovnako zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dokonale zrelaxovať môžete v našej saune s tým, že rovno zo sauny môžete vybehnúť do snehu. Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa (sporáky, chladničky, mikrovlnky, rýchlovarné kanvice...). Pripravené jedlo si vychutnáte v priestrannej jedálni alebo obývačke s možnosťou zahrania si rôznych hier. Po dohode Vám radi pripravíme pravé domáce raňajky a večere.

Pre väčšie skupinky a firemné akcie máme pripravenú kongresovú miestnosť. V našej Vila Emma vám zabezpečíme príjemný pobyt pre celú Vašu rodinu, vrátane najmenších návštevníkov. Pre nich sú k dispozícii rôzne hry, hračky, detské ihrisko, detské sedačky a postieľky.

Príďte raz a budete sa k nám radi vracať. Tešíme sa na Vašu návštevu.