Krásne prostredie, nádherný výhľad

Vila Diana je situovaná v malebnom údolí goralskej dedinky Ždiar, nachádzajúcej sa priamo v lone panenskej prírody Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Nádherný výhľad na scenériu hôr priamo z terasy vily, pokojné a tiché prostredie, očarujúca príroda v každom ročnom období, nespočetné množstvo turistických trás ale aj zabezpečená možnosť stravovania priamo vo vile zabezpečí, že si u nás naplno oddýchnete a prežijete skutočne neopakovateľnú dovolenku.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici s celkovou kapacitou 40 lôžok. Vilu Diana si je možné prenajať samostatne v prípade väčších skupín hostí, ale radi ubytujeme aj jednotlivo menšie skupiny priateľov či rodinky s deťmi. Vo vile je Vám k dispozícii 9 štvorlôžkových izieb. K výbave každej izby patrí televízor so satelitom a vlastná kúpeľňa s toaletou. Tri z izieb disponujú navyše plne zariadenou kuchynkou vhodnou na prípravu vlastnej stravy. Využívať v nej môžete elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, varnú kanvicu a chladničku. Pre väčší komfort našich hostí ponúkame taktiež možnosť doobjednania si raňajok, prípadne polpenzie.

Pre náročnejších hostí je určený vo vile dvojizbový apartmán s kapacitou 4 lôžok, ktorý je vybavený biokrbom, kompletne zariadenou kuchynkou a kúpeľňou s jacuzzi.

Okrem priestrannej terasy s vonkajším posedením, zriadeným detským kútikom a prekrásnym výhľadom na panorámu Belianskych Tatier, môžu hostia pri vile využívať altánok s možnosťou opekania a grilovania na záhradnom grile.

Radi pre Vás zastrešíme skupinové pobyty, zorganizujeme oslavy, školenia, semináre, svadby, teambuilding, školy v prírody i lyžiarske zájazdy. Vyjdeme v ústrety akýmkoľvek požiadavkám pre usporiadanie podujatia podľa Vašich predstáv.