Romantická chatka s krbom pre rodinku

Aktuálne neprijímame rekreačné poukazy.


Občas sa stačí na chvíľku zastaviť a vychutnávať si okolitú prírodu. Presne s takýmto pocitom si môžete užívať dovolenku v našej Vile Chalet Mária, ktorá sa nachádza nad obcou Nová Lesná, pod Dolným Smokovcom, necelých 7 minút pešou chôdzou od zastávky električky.

V každom ročnom období Vás s radosťou ubytujeme v našej chatke Vila Chalet Mária, ktorá disponuje kapacitou maximálne pre 4 osoby. Na prízemí chatky môžete vstúpiť do vstupnej miestnosti, ktorá slúži na odloženie Vášho oblečenia a obuvi. Prízemie je ideálne na trávenie chvíľ s rodinkou či priateľmi, pretože sa tu nachádza jedna veľká miestnosť - obývacia spolu s kuchynskou časťou. Pokojne si tu môžete užívať drevo praskajúce v kachľovej piecke, pozrieť si televízor so satelitným príjmom, počúvať CD prehrávač s rádiom aj oddýchnuť si na drevenom posedení.

Radi varíte pre seba aj ostatných? Potom Vám bude vyhovovať náš plne vybavený kuchynský kút, ktorý tvorí el. varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a jedálenské posedenie. Komfort počas pobytu poskytuje hosťom kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou v prízemí.

Poschodie chatky sa skladá z dvoch spální. V prvej spálni je manželská posteľ. Z tejto spálne sa dá vyjsť aj na balkón s výhľadom do záhradky. V druhej spálni sú umiestnené dve oddelené lôžka. Spojenie s okolitým svetom zaisťuje aj možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Upravená záhradka je krásne miesto na odpočinok. Pripravili sme pre Vás posedenie. Po dohode Vám vieme odložiť Vaše lyže vo vyhradenom priestore chatky. Spolu s detičkami si môžete zahrať spoločenské hry. Priamo pri našom ubytovaní sme zabezpečili miesto na parkovanie až dvoch áut. Tešíme sa na Vás!

A čo ponúka okolie? V lete je to mnoho trás, ktoré môžete zdolať v topánkach pre bežcov, vychádzkovej obuvi aj turistických topánkach. Do Vysokých Tatier je to len na skok aj na bicykli. Priamo v obci môžete relaxovať vo wellness centre okolitých hotelov a využívať aj služby reštaurácie. V blízkosti je tiež AquaCity Poprad či Thermalpark vo Vrbove – o zábavu vo vode tak máte postarané. Navštíviť môžete aj Tricklandiu, Beliansku jaskyňu alebo Bobovú dráhu Tatrabob, alebo si zahrať golf v areáli Black Stork. V zime je priamo v obci možnosť lyžovania v stredisku Dolný Smokovec - Pod lesom, aj v okolitých lyž. strediskách ako Jakubkova lúka alebo v Tatranskej Lomnici.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá