Prenájom motorových člnov, rybárčenie...

Vila Bobrík sa nachádza v tesnej blízkosti Liptovskej Mary, kde sú výborné podmienky pre rybolov, turistiku, vodné športy a cykloturistiku. V blízkosti nášho ubytovania sa nachádza známy Aqupark Tatralandia a termálne kúpalisko Bešeňová. V zimnej sezóne si môžete vybrať z dvoch TOP lyžiarskych stredísk: Skiparkom Ružomberok a lyžiarskym strediskom Jasná - Chopok.

Vila Bobrík Vám ponúka ubytovanie v dvoch samostatných častiach:

Časť A je tvorená spoločenskou miestnosťou s krbom s kompletne zariadenou kuchyňou. Dve trojlôžkové izby s kúpeľňou sú na poschodí a dve trojlôžkové izby s kúpeľňou rovnako v podkroví.

Časť B sa skladá zo spoločenskej miestnosti s krbom s kompletne zariadenou kuchyňou. Na spanie tu máte štyri dvojlôžkové izby s dvomi kúpeľňami so sprchou a toaletou. K tejto časti patrí aj samostatný apartmán s kuchynkou a kúpeľňou s kapacitou 2+1 osoby.

Našim hosťom prenajímame motorové člny. Ďalej ponúkame bezmotorové člny zadarmo, kajak, 3 bicykle s prilbami, stolný tenis, internet WiFi, billiard. Po náročnom dni sa môžete zrelaxovať v saune priamo v objekte.

V letnej sezóne máte k dispozícií altánok s posedením, grilom a výčapným pultom. Tiež je tu letná záhrada s biliardovým stolom, grilom a malým výčapným pultom.

Sme predajcami LiptovCard. Našim hosťom ponúkame zľavy od 20 - 40% pri vstupoch do Tatralandie, Bešenovej a v zimnej sezóne na skipasy v SKI Jasná a SKI Ružomberok - Malino Brdo. Príďte si vychutnať dovolenku priamo k hladine Liptovskej Mary. Tešíme sa na Vás.