nová spol.miestn. pre 25 osôb aj v zime

Vilu Baronka nájdete v známom a obľúbenom kúpeľnom mestečku Podhájska na juhu Slovenska len 500 metrov od kúpaliska. Vo vile Barónka je 9 samostatných izieb na 3 poschodiach s osobitným vstupom na každé poschodie.

Horné poschodie má zariadenú kuchyňu, kúpeľňu (sprchový kút, 2 umývadlá), WC - páni, WC - dámy, dvojlôžkovú izbu, trojlôžkovú izbu a štvorlôžkovú izbu. Na štvorlôžkovej alebo trojlôžkovej izbe je možnosť jednej prístelky.

Stredné poschodie má zariadenú kuchyňu, tri dvojlôžkové apartmány s vlastným sociálnym zariadením. V dvoch izbách je možnosť pridania prístelky.

Prízemie má zariadenú kuchyňu, kúpeľňu, WC, tri trojlôžkové izby, z ktorých v dvoch je možnosť prístelky.

Každé poschodie má kompletne vybavenú kuchyňu (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, kuchynské príslušenstvo) a vlastné vonkajšie posedenie (horné poschodie - terasu, stredné poschodie - pri krboch, dolné poschodie - pod hroznom). Samozrejme ku krbom má prístup každý. Nechýba ani altánok a stolný tenis.

Ak máte záujem o viac informácii o našom ubytovaní, kliknite na web stránku na pravom bočnom panely. Tešíme sa na stretnutie s Vami.