Komfortné apartmány vo Vysokých Tatrách!

Vila Barbora je situovaná v príjemnej tichej časti malebnej tatranskej obce Stará Lesná, nachádzajúcej sa v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Prekrásna okolitá príroda Tatranského národného parku poskytuje hosťom celoročne výborné podmienky pre prežitie skvelej dovolenky plnej relaxácie ale aj aktívneho oddychu. Venovať sa môžete podnikaniu príjemných horských prechádzok, či náročnejších vysokohorských túr, ktoré Vás zavedú cez očarujúce doliny a hrebene Vysokých Tatier. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hraním golfu vo Veľkej Lomnici, výletmi k Štrbskému a Popradskému plesu, alebo kúpaním sa v okolitých termálnych kúpaliskách Vrbov a AquaCity Poprad. Veľmi blízko od ubytovania to budete mať taktiež k známym tatranským centrám ako Starý Smokovec a Tatranská Lomnica, ktoré Vám v zimnom období poskytnú výborné podmienky pre lyžovanie a iné zimné športy.

Vila Barbora Vám celoročne ponúka príjemné a zároveň cenovo výhodné ubytovanie v 4 kompletne vybavených apartmánoch, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou pre 16 osôb. Vybrať si tu môžete spomedzi nasledovných možností apartmánov:

- jeden apartmán s kapacitou pre 2 až 3 osoby, tvorený jednou 2-lôžkovou spálňou s možnosťou využitia jednej prístelky,
- dva apartmány s kapacitou pre 4 osoby, zložené z dvoch 2-lôžkových spální,
- jeden apartmán vhodný pre 4 až 5 osôb, tvorený jednou 2-lôžkovou spálňou a druhou 2-lôžkovou spálňou s možnosťou využitia jednej prístelky.

Súčasťou každého apartmánu je zároveň vlastná kúpeľňa s vaňou/sprchovacím kútom a toaletou, ako aj plne vybavená kuchynka s elektrickou/plynovou varnou doskou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a kávovarom. Väčšie apartmány s kapacitou 4 a 5 lôžok disponujú rovnako halou s možnosťou posedenia. Vo výbave všetkých apartmánov môžete využívať televízor so satelitným príjmom a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj v spoločných priestoroch Vily Barbora. Pripravená je tu pre Vás priestranná zimná záhrada s posedením pri krbe, samoobslužný bar, ako aj štýlová "slovenská izba" s posedením. V pekne upravenom areáli ubytovania je Vám k dispozícii taktiež vonkajšie posedenie na terase resp. v altánku s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Zabaviť sa tu môžete aj pri hraní stolného futbalu. V letnom období Vám tu pre osvieženie poslúži vonkajší bazén.

Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore vily. Veríme, že si u nás výborne oddýchnete a pri ďalšej Vašej návšteve Vysokých Tatier opäť radi využijete naše služby. Tešíme sa na Vás.