Čarovné ubytovanie v srdci Tatier!

Posledné voľné izby na Silvester!
Pri objednávke izby na víkend od 12 do 15.12.2019, zľava 25%, min. 2noci

Vila Astra sa nachádza v tichom malebnom prostredí na okraji podhorskej obce Stará Lesná, neďaleko Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca pod Vysokými Tatrami.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v tichej a príjemnej lokalite lesov až pre 34 hostí v týchto izbách:
- tri 2-lôžkové izby s manželskou posteľou,
- štyri 4-lôžkové rodinné izby s dvomi spálňami (manželská posteľ a dve samostatné postele),
- jeden 6-lôžkový mezonet s tromi 2-lôžkovými izbami (manželské postele),
- jeden 6-lôžkový Apartmán Superior s jednou spálňou (manželská posteľ a dve samostatné postele) a dvomi prístelkami na gauči v obývacej izbe.

Vo všetkých izbách si oddýchnete pri pozeraní televízora s káblovým príjmom, využijete chladničku a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Mezonetová izba ponúka taktiež terasu a pracovný stôl a Apartmán Superior oplýva pohovkou v obývacej izbe a gaučom aj klimatizáciou v spálni. Z malej vstupnej chodbičky pred apartmánom vyjdete na súkromný balkón. Vlastné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou sú pre všetky izby samozrejmosťou.

Okrem iného sme vybavení priestrannou spoločenskou miestnosťou, ktorá slúži ako bar a jedáleň na raňajky a večere. V prípade potreby ju premeníme na salónik alebo kongresový priestor s kachľovou pecou až pre štyridsať ľudí. K tejto časti ubytovania prislúcha samostatná toaleta. Platiť sa u nás dá aj kartou a priamo pri zariadení si odparkujete svoje vozidlá na stráženom parkovisku.

Krásny exteriér Vás v letných mesiacoch vyženie na čerstvý horský vzduch k romantickému rybníčku s mostíkom. Pomocou grilu, kotlíka, krbu a ohniska si pripravíte chutné pokrmy. Posedíte si na vonkajšom posedení na terase alebo v záhradnom domčeku s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Pohodu si vychutnáte i v Relaxačnom AQUA domčeku s dvomi saunami a jacuzzi. Zahrať sa dá biliard i bedminton. Detičky majú k dispozícii detské ihrisko s hračkami a hojdačkou, v interiéri nájdu detský kútik.

Priamo za vilou tečie horský potok s peknou čistou vodou, ktorého šum ukľudní a pohladí na duši. Sme skvelým východiskovým bodom pre pešiu turistiku, lyžovanie a bicyklovanie vo Vysokých Tatrách. Pozriete si Observatórium Stará Lesná, Múzeum Tatranského národného parku, Botanickú záhradu tatranskej prírody, Bobovú dráhu Tatrabob, Tricklandiu, Tatranský dóm alebo Astronomické observatórium Skalnaté Pleso. Vyčľapkáte sa v Aqua Relax Titris, AquaFun parku Veľká Lomnica, Kúpeľoch Horný Smokovec a isto Vás nadchne i pohľad na Malý, Dlhý a Obrovský vodopád. Neďaleké majestátne kopce a hory v zime potešia nielen vášnivých lyžiarov. Ski Múzeum, Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica a Čučoriedky, Sánkarský štartovací trenažér, Pozemná lanovka na Hrebienok, Tatranský ľadový dóm Hrebienok, naozaj všetci si tu prídu na svoje!

Veríme, že pobyt u nás si navždy uložíte vo svojej pamäti ako jeden z najpríjemnejších zážitkov! Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu vo Vile Astra!