Len 50 m od vstupu do GINO PARADISE!

Vila Ajka je situovaná v atraktívnej časti malebnej liptovskej obce Bešeňová, vo vzdialenosti len 50 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska GINO PARADISE Bešeňová. Vďaka výbornej polohe ubytovania si tak u nás môžete počas celého Vášho pobytu vychutnávať dokonalý relax vo vnútorných ale aj vonkajších termálnych bazénoch vodného sveta presláveného predovšetkým svojou geotermálnou vodou, vodnými atrakciami, kvalitnými službami Relax centra so širokou ponukou masáží, fitness ako aj Wellness & Spa svetom, kde sa dokonale uvoľníte vo fínskej saune, rímskom kúpeli, tepidáriu, kneippovom kúpeli či pri bylinkovej, soľnej alebo mentolovej inhalácii.

Celoročne ponúkame našim hosťom komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadených 4 štúdiách a 5 apartmánoch, ktoré disponujú možnosťou vlastnej prípravy stravovania, 24-hodinovou recepciou a pekne upravenou záhradnou časťou s posedením s možnosťou grilovania. Vybrať si u nás môžete spomedzi jedného 2-lôžkového štúdia, dvoch 2-lôžkových štúdií s jednou prístelkou a jedného 3-lôžkového štúdia s prístelkou. Ak preferujete apartmánové ubytovanie, k dispozícii pre Vás máme pripravený jeden 3-lôžkový apartmán, tri 4-lôžkové apartmány a jeden 5-lôžkový apartmán, pričom v každom z týchto apartmánov je zabezpečená možnosť využitia vždy jednej prístelky.

Vo výbave každého štúdia i apartmánu nechýba televízor s plochou obrazovkou, bezplatné WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, jedálenská časť s posedením a plne zariadený kuchynský kút s keramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Všetkým ubytovaným hosťom je vo vile navyše k dispozícii úschovňa lyží a batožiny. Parkovanie Vašich áut je zaistené bezplatne priamo vo dvore ubytovania.

Blízke okolie vily ponúka hosťom bohaté možnosti rekreácie, zábavy a aktívneho oddychu, vrátanie kúpania, turistiky, lyžovania, cykloturistiky a rybolovu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež návštevou blízkeho archeoskanzenu Havránok (4,2 km), kúpeľov Lúčky (8 km), lyžiarskeho strediska Malinô Brdo (14,5 km), známych demänovských jaskýň, neďalekého vodného sveta Tatralandia alebo sa môžete venovať člnkovaniu a iným vodným športom na Liptovskej Mare.