Príjemné ubytovanie za prijateľné ceny

Vila 69 je situovaná v krásnom prostredí Vysokých Tatier v známom rekreačnom stredisku Tatranská Lomnica. Svojou ideálnou polohou je ubytovanie skvelým východiskovým bodom pre vysokohorskú turistiku a cyklistiku na Lomnický štít, či Štrbské Pleso, návštevu Belianskej jaskyne alebo spoznávanie kultúrnych pamiatok Spiša. V zimnom období tu nájdete navyše výborné podmienky pre milovníkov lyžovania, pričom nezáleží na tom, či ste začiatočníci alebo už skúsení lyžiari.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenom priváte s celkovou kapacitou 12 pevných lôžok a 3 prístelky, ktoré sa dajú umiestniť do dvoch z rodinných izieb.

Ubytovať sa môžete v troch samostatných rodinných izbách, ktoré disponujú zakaždým dvomi 2-lôžkovými spálňami. Každá rodinná izba disponuje kúpeľňou s toaletou a menším kuchynským kútikom vybaveným elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a základným riadom.

V objekte majú hostia k dispozícii spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pri objekte nechýba záhradné posedenie s vonkajším krbom s možnosťou grilovania a opekania. Parkovať je možné priamo pri objekte. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!