Raňajky v cene, polpenzia za priplatok.

Vila 27 je situovaná len pár minút od Thermal Parku Bešeňová, v dedinke Bešeňová, na Liptove. Okrem komfortného ubytovania Vám ponúkame aj kvalitné reštauračné služby.

Atraktívna lokalita ubytovania Vám poskytuje viaceré možnosti pre aktívne strávenie Vášho voľného času. V neďalekom Thermal Parku Bešeňová si zaplávate a zároveň zrelaxujete v bazénoch s termálnou vodu ako aj vo wellness centre. Na detičky tu čakajú rôzne vodné atrakcie, ihriská a programy pripravené animátormi. V blízkosti Bešeňovej sa nachádza navyše tiež Aqua Vital Lúčky a Aquapark Tatralandia, Zoo Kontakt a vzdušný tunel Hurricane Factory. Výlet si môžete spraviť napríklad aj k Liptovskému Starému hradu pri Kalamenoch, Hradu Likava pri Likavke alebo k Archeoskanzenu Havránok pri Vlaškách. Lyžiari a snowboardisti ocenia viaceré možnosti zimných športov, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo, Jasná - Nízke Tatry a mnoho ďalších.

Srdečne Vás pozývame ubytovať sa v našej Vile 27, ktorá je v celoročnej prevádzke a disponuje celkovou kapacitou 15 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii sú Vám dve 2-lôžkové izby, dve 4-lôžkové izby a jeden 2-lôžkový apartmán s balkónom a možnosťou prístelky na rozťahovacom gauči.

Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené televízorom s káblovým pripojením a vlastnou kúpeľňou s toaletou, sprchovacím kútom prípadne vaňou. V prípade potreby Vám zapožičiame aj detskú postieľku. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky, ktoré si vychutnáte v reštaurácii na prízemí, kde si môžete objednať aj obedy a večere. Reštaurácia je prepojená s barom. Rovnako príjemne si posedíte na zimnej terase, kde je povolené fajčiť alebo na letnej terase, kde je k dispozícii aj záhradný krb. Pre tých najmenších sme pripravili trampolínu a osobitnú miestnosť s hračkami pri reštaurácii. V prípade záujmu Vám za poplatok zapožičiame horské bicykle. Vaše autá si môžete zaparkovať priamo pri ubytovaní.

Tak teda príďte stráviť Vašu dovolenku do Vily 27. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Bešeňovej na Liptove!