Najlepšia ubytovňa v okolí...Vyskúšajte!

Ubytovňa Zohor-QHome prináša komfort za výbornú cenu. Ubytovňa sa nachádza na okraji mesta Zohor a ponúka miesto na kratšie aj dlhodobejšie pobyty.

V okolí do troch kilometrov ležia potraviny, reštaurácie aj kaviarne. V prípade väčšieho voľna si môžete naplánovať výlet do Lurdskej jaskyne Marianka, k Dračiemu hrádku aj na zrúcaninu hradu Pajštún. Necelých 27 km leží hlavné mesto Slovenska so širokým spektrom aktivít – od kúpania, poznávania galérií, pamiatok, návštevy ZOO až po lyžovanie. Obľúbená je tiež cyklistika, pešia turistika ako aj jazda vláčikom Záhoráčikom.

Ubytovňu Zohor-QHome tvoria dve samostatné budovy. Celková kapacita ubytovne je 196 osôb. Ubytovať sa u nás môžete v izbách Standard, ktoré sú 2, 3, 4-lôžkové. Súčasťou každej izby je príslušný počet lôžok s kvalitnými matracmi, chladnička, úložný priestor, pracovný stolík a umývadlo. V rámci ubytovne sú k dispozícii na chodbách spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi a samostatné toalety. V ubytovni je WiFi pripojenie na internet.

V budove každej ubytovne sa nachádza viacero kuchýň, kde si môžete pripraviť chutné jedlá. Kuchyňa je zakaždým vybavená el. sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a jedálenským sedením. Príjemné chvíle sa dajú tráviť v spoločenskej miestnosti každej budovy, kde je televízor, posedenie a hry. V ubytovni máme SBS, recepciu, nápojový a tovarový automat a práčovňu. V exteriéri si oddýchnete na sedení, zahráte sa ping-pong alebo si pripravíte jedlá na grile. Parkovanie áut v uzatvorenom priestore je samozrejmosťou. Tešíme sa na Vás!