Komfortná ubytovňa blízko okres. mesta!

Nová Ubytovňa Žitavany sa nachádza na južnom Slovensku, v obci Žitavany. Našu ubytovňu nájdete v bezprostrednej blízkosti okresného mesta Zlaté Moravce a zároveň neďaleko známej obce Topoľčianky.

Počas voľného času sa môžete previesť autom až k Topoľčianskemu zámku, do Hippologického múzea alebo sa pozrieť do Národného žrebčína v Topoľčiankach. Zaujímavá je aj cyklotúra do okolitých obcí a miest. Neďaleko ubytovania sa nachádzajú potraviny, reštaurácia aj autobusová zastávka.

Ubytovňa Žitavany ponúka celoročné ubytovanie pre robotníkov, skupiny pracujúcich i pre obchodných pocestných hľadajúcich výhodné ubytovanie blízko Zlatých Moraviec. Celková kapacita ubytovne je 38 lôžok. Pripravené sú pre Vás:
- tri 3-lôžkové izby,
- šesť 4-lôžkových izieb,
- jedna 5-lôžková izba.

V každej izbe sa nachádzajú samostatné lôžka, televízor so satelitným príjmom, chladnička, skrine a stôl so stoličkami. Rovnako máte z každej izby vstup na balkón. Vlastné jedlá si uvaríte v jednej z piatich kuchýň, kde využijete elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Pri izbách sú situované spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami. V celom priestore ubytovne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

K dispozícii je Vám tiež spoločná terasa a súkromné parkovisko zabezpečené kamerovým systémom. Ak teda hľadáte komfortné ubytovanie za výhodnú cenu, u nás ste na tom správnom mieste. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Ubytovni Žitavany.


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá