Ubytovanie za bezkonkurenčnú cenu!

Ubytovňa Záhoran je situovaná v pokojnej časti obce Gajary, nachádzajúcej sa na Záhorí v okrese Malacky. Blízke okolie ubytovania poskytuje dostatok možností na turistické prechádzky krásnou prírodou Záhorskej nížiny či výlety do okolia Chvojníckej pahorkatiny.

Turistická ubytovňa ponúka svojim hosťom celoročne príjemné ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 14 štvorlôžkových a 2 šesťlôžkových izbách. Všetky izby disponujú dostatkom úložného miesta a sú vybavené chladničkou a bezplatným WiFi pripojením na internet. V priestoroch ubytovne sú hosťom k dispozícii spoločné sociálne zariadenia.

Výborným benefitom ubytovne je pohostinstvo s herňou a fitnesscentrum. Ubytovaní hostia môžu v objekte využívať taktiež fajčiarsku miestnosť, spoločenskú miestnosť a dve plne vybavené kuchyne, vhodné na prípravu chutného stravovania. Vychutnať príjemný relax si môžete na dvoch veľkých letných terasách s možnosťou vonkajšieho posedenia.

V areáli ubytovne sú vytvorené výborné podmienky aj na grilovanie a opekanie. Vaše ratolesti môžu šantiť na detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkami a šmýkačkou. Popri celej budove ubytovne je možnosť bezplatného parkovania pod dohľadom kamerového systému.