Novo zrekonštruovaná ubytovňa-super cena

Pozývame Vás do Ubytovne VPP, ktorá sa nachádza v časti Malanta, patriacej pod obec Nitrianske Hrnčiarovce, vzdialenej 4 km od mesta Nitra.

Región ponúka viaceré možnosti, ako prežiť voľný čas zábavou či poznávaním histórie, kultúry aj krajiny samotnej. Prísť na iné myšlienky môžete prechádzkou po miestnom parku v Malante. Určite poteší výlet do Slovenského poľnohospodárskeho múzea v Nitre alebo na Nitriansky hrad. Počas prechádzky mestom sa zastavte pozrieť sa na herecké výkony v Divadle Andreja Bagara aj na výstavu do Nitrianskej galérie. Zaplávať si v letnom období môžete v bazénoch Kúpaliska Na Sihoti. Krásy podzemia si Vás podmania v Svoradovej jaskyni. Zima je dokonalá na korčuľovanie aj zimnú turistiku.

Novo zrekonštruovaná ubytovňa je vhodná na krátkodobý pobyt aj dlhodobé ubytovanie pre maximálne 26 osôb. U nás si na svoje príde každý - či už robotníci, obchodní cestujúci alebo partie pracovníkov. Ubytovať sa umôžete počas celého roka v nasledovných izbách:
- siedmich 2-lôžkových izbách so samostatnými lôžkami;
- štyroch 3-lôžkových izbách so samostatnými lôžkami.

Hostia môžu využívať spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, ktorá zároveň slúži na prípravu chutných jedál. Kuchyňa je tak vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským sedením. K dispozícii sú taktiež dve kúpeľne so štyrmi sprchovacími kútmi a dvomi toaletami. Nechýba tiež zaistenie bezplatného WiFi pripojenia na internet. Rovnako je zabezpečené bezplatné parkovanie osobných áut, parkovanie nákladných áut je za príplatok. Tešíme sa na Vás!

POZOR - U nás si môžete vybrať aj Penzión Fortuna v obci Jelenec (v rekreačnej oblasti). Kapacitne je prispôsobený pre 18 - 22 osôb s izbami s vlastným sociálnym zariadení, televízorom, WiFi pripojením a balkónom. Ubytovanie je vhodné na firemné či rodinné akcie - vďaka veľkej spol. miestnosti. Viac informácií Vám poskytneme e-mailom.