Nadštandardná ubytovňa v Bratislave

Ak hľadáte ubytovanie pre svojich zamestnancov na vysokej úrovni, za prijateľnú cenu, Ubytovňa pre Kraba je pre Vás tá správna voľba. Nájdete ju v našom hlavnom meste Bratislave, v mestskej časti Nové mesto. Ubytovanie je vhodné pre robotníkov, páriky ale aj obchodných cestujúcich.

Hlavné mesto Vám ponúka širokú škálu trávenia voľného času. Kúpanie je možné na Štrkovisku Kuchajda, kúpalisku Rača, Lamač, Tehelné pole, Delfín, Rosnička, Krasňany a pod. Odporúčame vyhliadkovú plavbu po Dunaji. Milovníci histórie sa potešia návšteve Slovenskej národnej galérie, Archeologického múzea, pamätníka Slavín, Bratislavského hradu i hradu Devín. Za poznaním flóry a fauny sa vydajte do Zoologickej i Botanickej záhrady. Nadšenci cyklistiky si na svoje prídu na Cyklotrase Bratislava - Braunsberg.

Celkovo ponúkame ubytovanie pre maximálne 60 osôb. Vstup do ubytovne ako aj do jednotlivých izieb je bezbariérový. Na výber máte z týchto typov izieb:
- jednej 1-lôžkovej izby so samostatným lôžkom,
- dvoch 2-lôžkových izieb s dvomi samostatnými lôžkami,
- štyroch 3-lôžkových izieb s tromi samostatnými lôžkami,
- jedného 3-lôžkového štúdia s tromi samostatnými lôžkami,
- štyroch 4-lôžkových izieb so štyrmi samostatnými lôžkami,
- jedného 4-lôžkového apartmánu s dvomi spálňami, so samostatnými lôžkami,
- štyroch 5-lôžkových rodinných izieb s dvomi spálňami, v jednej spálni s dvomi samostatnými lôžkami a v druhej spálni s tromi samostatnými lôžkami.

Všetky izby okrem jednolôžkovej izby a štúdia disponujú spoločnými kúpeľňami a toaletami nachádzajúcimi sa na chodbe ubytovne.

Apartmán je navyše vybavený kuchynským kútom s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Súčasťou apartmánu i rodinnej izby je aj vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou.

Samozrejmosťou sú dve spoločné kuchyne (na prízemí a poschodí) a z toho jedna je s profesionálnym vybavením, ktorej súčasťou je aj spoločenská miestnosť s kapacitou 42 osôb, vybavená televízorom s káblovým príjmom. V celom objekte môžu hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ubytovňa má vlastnú recepciu. Ubytovaní hostia majú počas pobytu možnosť použiť práčku a miestnosť na úschovu bicyklov. Objekt disponuje súkromným parkoviskom pre 18 vozidiel. Parkovisko je uzamykatelné a strážené kamerovým systémom. Príďte, tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá