Čisté ubytovanie za dobré ceny

Ubytovňa Trnavka sa nachádza v Bratislave, v pešej dostupnosti najväčšieho nákupného strediska v Avion shoping park, ktorého súčasťou je aj obľúbené obchodné centrum IKEA. Výborný prístup ubytovania je na MHD (5 min. chôdze) a k diaľničnému obchvatu.

Ubytovňa Trnávka je novootvorené nefajčiarske ubytovacie zariadenie, ponúkajúce ubytovanie v dvojpodlažnej budove. Hosťom je k dispozícii 24 izieb s celkovou kapacitou 60 lôžok. Ubytovať sa môžete v 12 dvojlôžkových izbách a v 12 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú zariadené novým nábytkom. Sociálne zariadenia (sprchy a toalety) sú na chodbe zvlásť pre dámy a zvlásť pre pánov. Na prípravu jedál slúži kuchyňa, vybavená elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnkou, chladničkou a mrazničkou. Ubytovňa má 24 hodinovú recepciu s možnosťou zakúpenia drobného tovaru, drobných potravín, nealka a drogérie. V objekte je taktiež WiFi pripojenie na internet.

Pre fajčiarov je pred ubytovňou vyhradené miesto s popolníkom. V blízkosti ubytovne sú dobré možnosti na parkovanie. Ak hľadáte cenovo dostupné ubytovanie v Bratislave, radi Vás u nás privítame.


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov