Ubytovanie v centre mesta za skvelú cenu

Ubytovňa Trnava je situovaná v turisticky i priemyselne známom meste Trnava. Skvelú polohu ubytovania v centre mesta ocenia najmä obchodní cestujúci, robotníci, prípadne väčšie skupiny hostí.

Neďaleko od ubytovne si doprajete obed či večeru v reštaurácii. Vo voľnom čase sa fanúšikovia histórie pokochajú návštevou Smolenického hradu, kaštieľa Budmerice, Dolná Krupá i zrúcaniny hradu Ostrý Kameň. V letných mesiacoch si zaplávate na prírodnom kúpalisku Kamenný mlyn. Rovnako tu nájdete aj amfiteáter, detské ihrisko a skvelé cyklotrasy, vhodné aj na in-line korčuľovanie.

Počas celého roka Vás radi ubytujeme v našej Ubytovni Trnava s kapacitou pre 48 osôb. Ubytovať sa môžete v šestnástich 3-lôžkových izbách.

V každej izbe sú Vám k dispozícii okrem skríň, pracovného stola so stoličkami aj tri samostatné lôžka. Skvelé domáce jedlá si počas pobytu pripravíte v dvoch spoločných kuchyniach s jedálenským posedením. Každá kuchyňa je vybavená elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a navyše aj práčkou (v jednej kuchyni). Druhú práčku hostia nájdu v samostatnej miestnosti. Sociálne zariadenia sú v objekte tiež spoločné, využívať tu môžete osem kúpelní so sprchovacím kútom, umývadlom a osem samostatných toaliet rovnako s umývadlom. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet, ktoré je dostupné v celom objekte.

V lete si posedíte a oddýchnete po náročnom dni na terase s posedením. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri objekte. Či už hľadáte krátkodobé alebo dlhodobé ubytovanie, radi Vás u nás ubytujeme za priaznivé ceny. Tešíme sa na Vás.