Štýlové a hlavne lacné ubytovanie

Ubytovňa Selice sa nachádza v obci Selice, v okrese Šaľa, necelých 14 km od Dusla Šaľa, 26 km od Samsung Galanta, 35 km od Amazonu Selice a 42 km od Landrover Nitra. Naše ubytovanie je ideálne pre pracovné skupiny, robotníkov alebo ľudí hľadajúcich dlhodobý nájom.

Občianska vybavenosť je výborná - cez ulicu sa nachádzajú potraviny, reštauračné zariadenia sú v dosahu do 200 metrov, autobusová zastávka je do 150 metrov. V prípade, že budete mať voľný čas, odporúčame Vám nenáročné prechádzky okolím. Aj na bicykli sa dostanete do Kaštieľa v Šali. V lete si zaplávate v bazénoch Termálneho kúpaliska Tvrdošovce. Zima je skvelá na korčuľovanie na ľade.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v našej útulnej Ubytovni Selice, ktorá je prispôsobená pre bývanie maximálne 14 osôb. Ubytovanie sa dá prenajať po jednotlivých poschodiach alebo ako celok. Poschodia sú tvorené týmito izbami:
- prízemie - jedna 2-lôžková izba a jedna 4-lôžková izba;
- 1. poschodie - dve 4-lôžkové izby.

Oba poschodia sú takmer totožné. Každá izba disponuje samostatnými lôžkami v izbe. Vo výbave každého poschodia je vlastná kuchyňa s plyn. sporákom s el. rúrou, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a jedálenské posedenie. Na každom poschodí je rovnako umiestnená kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, práčkou a žehličkou. Vrchné poschodie je dovybavené navyše ďalším sprchovacím kútom. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri sme pripravili dve vonkajšie posedenia pre trávenie voľných chvíľ po práci. Posteľnú bielizeň máte zahrnutú v cene ubytovania. Dvakrát do mesiaca Vám zabezpečíme upratovanie. Parkovanie áut je zaistené priamo vo dvore pre štyri autá, jedno môžete zaparkovať do garáže. Tešíme sa na Vás!