Príjemné ubytovanie v Novom meste

Ubytovňa Rožňavská sa nachádza na Rožňavskej ulici v mestskej časti Bratislava – Nové mesto. Od nás máte výbornú dostupnosť do ostatných častí mesta.

Objekt je vhodný najmä na ubytovanie robotníkov, jednotlivcov alebo firmy. Celková kapacita ubytovne je 25 hostí. K dispozícii sú Vám tieto izby:
- dve 2-lôžkové izby,
- jedna 3-lôžková izba,
- štyri 4-lôžkové izby,
- jedna 4-lôžková izba s balkónom.

Všetky izby sú vybavené príslušným počtom samostatných lôžok, úložnými priestormi a televízorom so satelitným príjmom, z jednej 4-lôžkovej izby vyjdete na balkón. Všetci hostia využívajú dve spoločné kúpeľne so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou, k dispozícii je Vám i ďalšia samostatná toaleta. Zdieľané sú tiež dve kuchyne, v každej nájdete elektrickú dvojplatničku, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné pripojenie na internet.

Počas leta oceníte i exteriér ubytovne, na rozľahlom pozemku nájdete terasu i altánok s posedením, využiť môžete i gril. V teplom období sa osviežite v menšom nadzemnom bazéne. U nás ubytovaní hostia si odložia v prípade potreby bicykle do jednej z dvoch garáží. Priamo pri objekte sa nachádza 10 parkovacích miest.

Vo voľnom čase spoznajte hlavné mesto, prejdite sa po Starom meste, navštívte Bratislavský hrad alebo sa vyberte na koncerty, do kina či do divadla. V meste nájdete i rôzne možnosti športového vyžitia. V lete si vyberiete z prírodných alebo umelých kúpalísk (Kuchajda, Tehelné pole, Delfín, Zlaté piesky). Za zimnými športmi sa vyberte do lyžiarskeho strediska Kamzík alebo väčších stredísk v Malých Karpatoch.