Vhodná pre jednu partiu, dlhodobý nájom

Ubytovňa R-Cars Servis je ideálne miesto na dlhodobé pobyty pre pracujúcich, ktorí hľadajú ubytovanie v Novom Meste nad Váhom.

Do 500 m od ubytovania je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť, to znamená obchody, reštaurácie aj služby. Zastávka autobusu je v blízkosti ubytovania, do práce tak môžete dochádzať s ľahkou dostupnosťou. Ak sa rozhodnete poznávať okolie, odporúčame Beckovský hrad, Čachtický hrad, hrad Tematín alebo Trenčianske múzeum. Kúpať sa počas leta dá vo vodnej nádrži Zelená voda. V zime si víkendy spríjemníte oddychovaním aj na upravovaných svahoch lyžiarskeho strediska Ski centrum Kálnica.

Celoročne prístupná Ubytovňa R-Cars Servis poskytuje ubytovanie pre 42 osôb. Preferujeme prenájom jednej skupinke osôb, prípadne firme, ktorá zamestnáva ľudí v tejto lokalite. Celkovo máme sedem 6-lôžkových izieb. Izby sú zakaždým vybavené novým nábytkom - stolíkom so stoličkami a tromi poschodovými posteľami.

Spoločné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, jedálenským sedením aj kompletne vybavenou kuchyňou. Súčasťou kuchyne je el. sporák s rúrou, dve chladničky s mrazničkami, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. V rámci ubytovania sú dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami (pre pánov jedna, pre dámy druhá). Nechýbajú ani dve práčky a žehlička.

Von je k užívaniu terasa s posedením a grilom. WiFi pripojenie na internet je u nás samozrejmosťou. Parkovanie pre 20 vozidiel je pripravené priamo pri ubytovni. Tešíme sa na Váš dlhodobý pobyt u nás.