Nová ubytovňa pri Šali. Výhodná cena!

Priamo v centre obce Neded, len 15 km od Šale, 30 km od Galanty, 50 km od Trnavy a Nitry je situovaná naša Ubytovňa pre brigádnikov. Nájdete ju na rohu križovatky, v blízkosti obecného úradu. Je vhodná pre robotníkov, brigádujúcich študentov ale aj pre školské výlety.

Ubytovňa je celoročne otvorená, disponuje kapacitou pre 54 osôb. Ide o novozrekonštruovanú budovu s novým interiérom. Vybrať si môžete z:
- piatich 4-lôžkových izieb,
- troch 8-lôžkových izieb,
- jednej 10-lôžkovej izby.

Izby sú zariadené poschodovými posteľami a skriňami. Pre ubytovaných je k dispozícii spoločná kuchyňa s jedálenskými stolmi, stoličkami, kuchynskou linkou s drezom, mikrovlnnou rúrou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou ubytovne sú spoločné sprchy a toalety, rozdelené na dámsku a pánsku časť. Počas pobytu je možné využiť miestnosť s práčkou na vypranie bielizne. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše autá zaparkujete priamo pri ubytovni. Vieme Vám zabezpečiť dopravu do pracoviska aj pre väčšiu skupinu. Samozrejme Vám poskytnem aj potvrdenie o ubytovaní.

Dedinka Neded je pokojná a tichá, popri nej tečie rieka Váh. V obci sa nachádza pošta, reštaurácia i bar. V bezprostrednej blízkosti od ubytovania je situovaná zástavka autobusu. Zaujímavosťou tejto oblasti je, že tu nájdete viaceré ranče s možnosťou jazdy na koni, čo oceníte najmä počas voľného času.

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Dvere sú pre Vás v Ubytovni pre brigádnikov otvorené.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá