Ubytovňa NIVY s výbornou polohou

Ubytovňa NIVY je situovaná v Bratislave, v mestskej časti Ružinov. Blízke okolie ubytovne disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Našim hosťom ponúkame krátkodobé ale aj dlhodobé ubytovanie za veľmi výhodné ceny v novozariadenej ubytovni. K dispozícii pre Vás máme dvojlôžkové izby, ktoré sú štandardne vybavené novým nábytkom. Súčasťou ich zariadenia je chladnička a WiFi pripojenie na internet. Všetky izby sú samostatné, pričom sociálne zariadenie sa nachádza v spoločných priestoroch a je rozdelené zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov.

Ubytovaní hostia majú v ubytovni k dispozícii dve veľké spoločenské miestnosti s LCD televízorom a vybavenou kuchyňou vhodnou na prípravu a ohrev vlastnej stravy. Spomedzi doplnkových služieb ubytovne môžu hostia využívať za menší poplatok možnosť prania. V tesnej blízkosti ubytovne sa môžete navyše stravovať v jedálni so širokým výberom jedál za výborné ceny. S parkovaním mať problém nebudete, je zabezpečené priamo pred ubytovňou.


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov