Ideálne ubytovanie pre skupiny od 7,20 €

Ubytovanie na Hrade sa nachádza na kraji mesta Topoľčany, smerom na obec Krušovce, v blízkosti nákupného centra TOPOLIS a spoločností Decodom a ZKW. Ponúkame ubytovanie pre 72 hostí v 28 izbách (2, 3 a 4-lôžkové izby).

Naše ceny sú veľmi zaujímavé najmä pre skupiny alebo dlhodobejšie pobyty. Pre skupiny a dlhodobejšie pobyty ponúkame výrazné zľavy zo základnej ceny ubytovania už od 7,20 € osoba/noc. Počet nocí počítame vždy za celú skupinu. Napríklad skupina 4 osôb na 3 noci je spolu 12 nocí, to znamená, že cena za noc bude znížená podľa ceny cenníka na daný počet nocí, t. j. 9 Eur/osoba/noc. V prípade nepretržitého ubytovania aj počas víkendov Vám vieme poskytnúť ešte výraznejšie zľavy. Čím väčšia skupina hostí a dlhodobejší pobyt, tým lacnejšie ubytovanie.

Hosťom ponúkame dva druhy izieb: Štandard a Štandard PLUS.

Vybavenia izieb Štandard: Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu s toaletou, TV a WiFi pripojenie na internet. Takisto sú pre hostí v spoločných priestoroch k dispozícii 1 kuchyňa a 4 kuchynské kúty (chladnička, rýchlovarná kanvica, varič a mikrovlnka). V cene ubytovania je tiež parkovanie na parkovisku v uzavretom dvore.

Vybavenia izieb Štandard PLUS: Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu s toaletou, TV, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a WiFi pripojenie na internet. Pre hostí v spoločných priestoroch k dispozícii 1 kuchynský kút (varič a mikrovlnka). V cene ubytovania je tiež parkovanie na parkovisku v uzavretom dvore.

Rezervácia ubytovania je záväzná až po potvrdení e-mailom, resp. telefonicky zo strany našej ubytovne. Tešíme sa na Vás!