Príjemné ubytovanie v srdci Bratislavy

Ubytovanie pre robotníkov, turistov, jednotlivcov aj firmy. Nielen pre tieto typy hostí je pripravená Ubytovňa Moskovská, ktorá je situovaná na ulici Moskovská 13, v Bratislave, v mestskej časti Staré mesto (v blízkosti Okresného súdu Bratislava I).

Pokiaľ sa rozhodnete poznávať Bratislavu, určite nevynechajte jeho historické pamiatky. Turistami obľúbené sú Bratislavský hrad, hrad Devín či Slavín. V lete sa dobre zabavíte na bowlingu, v kine alebo kúpaním sa v prírodnom alebo umelom kúpalisku (Kuchajda, Tehelné pole, Delfín, Zlaté piesky). Pokojne sa môžete vydať navštíviť Botanickú záhradu, Dinopark alebo sa plaviť po Dunaji. Do popredia sa dostáva aj cyklistika, in-line korčuľovanie, behanie či pešia turistika. V zime si môžete zalyžovať v stredisku Kamzík alebo korčuľovať na ľade.

Naša Ubytovňa Moskovská disponuje kapacitou 130 lôžok. K dispozícii je:
- trikrát 2-lôžková izba s dvomi samostatnými lôžkami,
- päťkrát 3-lôžková izba so tromi samostatnými lôžkami,
- deväťkrát 4-lôžková izba so štyrmi samostatnými lôžkami,
- trikrát 5-lôžková izba s piatimi samostatnými lôžkami,
- osemkrát 6-lôžková izba so šiestimi samostatnými lôžkami.

Všetky izby sú vybavené príslušným počtom samostatných lôžok, úložným priestorom, písacím stolom so stoličkou aj chladničkou. Všetky izby majú spoločné sociálne zariadenia na chodbe, kde je zakaždým kúpeľňa s piatimi sprchovacími kútmi a toalety (celkovo 14 toaliet v budove). Vo všetkých priestoroch ubytovane sme zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ak potrebujete pomôcť alebo poradiť, počas pobytu môžete využívať služby recepcie. Na recepcii Vás nasmerujú do jednej z dvoch spoločenských miestností s televízormi a posedením (aj možnosťou fajčenia). Jedlá si môžete pripraviť v jednej z troch kuchýň. V rámci ubytovne máte automat s občerstvením a kávomat. Nechýba ani práčovňa (práčka a žehlička). Parkovanie áut je priamo na stráženom parkovisku – v noci bezplatne, cez deň za poplatok. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)