Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Po zaslaní rezervácie cez formulár vpravo nás prosím kontaktujte obratom aj telefonicky - pre potvrdenie rezervácie.

Ubytovňa Margita je situovaná v atraktívnej časti malebnej obce Červený Kláštor, s krásnym výhľadom na okolitú prírodu Pieninského národného parku.

V tesnej blízkosti ubytovania majú hostia možnosť využívania lávky cez pretekajúcu rieku Dunajec, ktorou sa môžete dostať do poľskej obce Sromovce Nizne. Spríjemniť Váš pobyt si môžete rovnako aj plavbou na plti po Dunajci, ktorú Vám radi priamo dohodneme. Ubytovanie predstavuje rovnako ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr nádhernou okolitou prírodou Pienin ako aj pre návštevu Múzea Červený Kláštor.

Celoročne Vám ponúkame príjemné cenovo výhodné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 15 osôb, ktoré je súčasťou samostatného poschodia a podkrovia rodinnej ubytovne.

Na poschodí ubytovne sú hosťom k dispozícii 3 samostatné izby, 4-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou a toaletou ako aj jedna 2-lôžková a 3-lôžková izba so spoločnou samostatnou toaletou a kúpeľňou s vaňou a sprchovým kútom. Nechýba tu ani príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením pri televízore a kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením s možnosťou prípravy vlastného stravovania.

Podkrovná časť ubytovne je prispôsobená pre ubytovanie 6 osôb. Pripravené sú tu pre Vás dve izby, 2-lôžková a 4-lôžková izba, pri ktorých je zároveň umiestnená spoločná kúpeľňa s toaletou a menšia plne zariadená kuchynka.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia v záhradnej časti ubytovne s krytým vonkajším posedím s možnosťou opekania a grilovania. Počas Vášho pobytu Vám radi poskytneme tipy pre plánovanie výletov do blízkeho okolia. Zabezpečiť Vám vieme aj celodenné stravovanie vo vedľajšej susednej reštaurácii. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v uzavretom dvore ubytovne. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi sa k nám čoskoro opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.