Lacné a komfortné ubytovanie

Ubytovňa Jana sa nachádza v malej dedine zvanej Hosťovce v okrese Zlaté Moravce, na južnom Slovensku. Pôvodne rodinný dom sme zrekonštruovali pre potreby našich budúcich hostí.

Možnosti vyžitia v tomto regióne sú rozmanité. Najbližšie sa nachádza mesto Topoľčianky, v ktorom môžete navštíviť zámok i zámockú záhradu, Hippologické múzeum, zubriu zvernicu či národný žrebčín. Okolie ponúka aj možnosti cykloturistiky, kúpania na vodnej nádrži Slepčany alebo na letnom kúpalisku Topoľčany. Miestami hodnými návštevy sú aj hrady a kaštiele, ako sú napríklad Čierny hrad, Hrušovský hrad, Studený hrad, Hrad Gýmeš či Oponický hrad alebo Kaštieľ v Oponiciach. V zimnom období si môžete zalyžovať v lyžiarskom stredisku Ski centrum Drozdovo.

Ubytovňa Jana ponúka celoročné ubytovanie pre robotníkov, obchodných cestujúcich, skupiny pracujúcich a iných turistov, ktorí hodlajú navštíviť tento kraj. Celková kapacita ubytovne je 16 lôžok.

V zariadení sú pre Vás pripravené:
- dve 3-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou,
- dve 3-lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a vlastnou samostatnou toaletou,
- jeden apartmán s 3-lôžkovou spálňou, vlastnou obývacou miestnosťou s televízorom s káblovým príjmom, možnosťou prístelky na rozkladacom gauči a kompletne vybavenou kuchyňou.

V každej izbe sme pre Vás pripravili samostatné lôžka a úložné priestory. K dispozícii máte spoločnú kuchyňu, v ktorej sa nachádza jedálenský kút a štyri chladničky. Kuchyňa je vybavená kuchynským riadom, pohármi, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a keramickou varnou doskou. Z chodby môžete vyjsť na balkón. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ubytovňa Jana disponuje vlastnou terasou s posedením a grilom. Hostia, ktorí sa u nás ubytujú, majú možnosť parkovania na piatich parkovacích miestach priamo pred budovou.

Ak hľadáte komfortné ubytovanie za výhodnú cenu, u nás ste na správnom mieste. Tešíme sa na stretnutie s Vami.