Výhodné ubytovanie pri brehu Dunaja!

Ubytovňa Goldmed Inn je situovaná v pokojnej časti Čílistov mesta Šamorín. Nachádza sa v blízkosti brehu Dunaja a tak Vám zaručí príjemnú dovolenkovú atmosféru.

Ubytovanie u nás je vhodné na rekreáciu ako aj na dlhodobé ubytovanie. Do centra Bratislavy to máte len zhruba 25 kilometrov. Počas voľných dní Vám odporúčame prechádzky po brehoch Dunaja, cyklovýlety po slnečnom Žitnom ostrove či rybolov na Dunaji. Všetky vekové kategórie poteší vodný svet a wellness X-bionic Aquatic Sphere otvorený celoročne.

Ponúkame Vám ubytovanie s celoročnou prevádzkou. Celková kapacita ubytovne je 24 lôžok v týchto izbách:
- jednej 2-lôžkovej izbe,
- dvoch 3-lôžkových izbách,
- jednej 3-lôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou,
- dvoch 4-lôžkových izbách,
- jednej 5-lôžkovej izbe.

Všetky izby sú vybavené samostatnými lôžkami a majú prístup k spoločným kúpeľniam so sprchovacími kútmi a toaletami. Rovnako sú pre hostí k dispozícii dve kuchynky, každá prepojená s jedálňou s televízorom s káblovým príjmom a vybavená elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí ubytovne sa nachádza 3-lôžková, 4-lôžková, 5-lôžková izba, kuchyňa s jedálňou, dve kúpeľne, každá so sprchovacími kútmi a toaletou ako aj jedna samostatná toaleta. Na poschodí nájdete tri 3-lôžkové izby, jednu 4-lôžkovú izbu, tiež kuchyňu s jedálňou, dve kúpeľne obidve so sprchovacím kútom a toaletou. Jedna kúpeľňa navyše disponuje práčkou.

V exteriéri ubytovne si môžete posedieť na záhrade, odložiť Vaše bicykle v garáži alebo v záhradných domčekoch. Autá zaparkujete priamo na pozemku ubytovne. Príďte stráviť Váš čas do Ubytovne Goldmed Inn. U nás ste vždy vítaní!