Pekné ubytovanie za výhodné ceny

Ubytovňa Dom Techniky sa nachádza v budove Domu Techniky v Žiline, v blízkosti centra mesta na kľudnom a ľahko prístupnom mieste. Naším hosťom ponúkame ubytovanie za prijateľné ceny s možnosťou ubytovania pre menej náročných hostí v časti ubytovňa a pre náročnejších klientov v hotelovej časti. Ubytovanie je obzvlášť vhodné pre turistov, študentov, robotníkov i obchodných cestujúcich.

V ponuke máme dvojlôžkové a trojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a televízorom a taktiež štvorlôžkové (2x2) a päťlôžkové dvojizbové bunky (1x2, 1x3). V bunkách sú dve spálne a spoločné sociálne zariadenie. Celková kapacita ubytovania je 67 lôžok. Hostia môžu využívať spoločnú kuchyňu na prípravu vlastnej stravy. Kuchynka je vybavená elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnkou. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet.

Priamo pred budovou sa nachádza veľké parkovisko s možnosťou parkovania osobných, dodávkových a nákladných vozidiel v oplotenom stráženom priestore.

Ubytovňa sa nachádza v blízkosti Lidla, OC Dubeň, Kauflandu a Baumaxu. V tesnej blízkosti ubytovne je krytá plaváreň a tenisové kurty. Priamo z ubytovne je nádherný výhľad na okolie - Vrátnu a Martinky. V blízkom okolí Žiliny môžete navštíviť Terchovú, termálne kúpele v Rajeckých Tepliciach i Martinské hole.