Ubytovanie v centre za priaznivú cenu

Ak hľadáte ubytovanie v centre Štúrova, tak naša Ubytovňa Danube je pre Vás to pravé. Naša ubytovňa je rekonštruovaná historická budova Hotela Dunaj, ktorá zažila časy druhej svetovej vojny. Budova má rozľahlú terasu s posedením, odkiaľ majú hostia možnosť vychutnávať si krásny pohľad na rieku Dunaj a rovnako aj famóznu Ostrihomskú baziliku, nachádzajúcu sa u našich susedov v Maďarsku.

Štúrovo je obľúbeným turistickým mestečkom v každom ročnom období. Známe je mostom Márie Valérie, ktorý spája Štúrovo s maďarským mestom Ostrihom. Do Ostrihomu sa tak môžete prejsť alebo sa previesť vláčikom a navštíviť nádhernú Ostrihomskú baziliku. Štúrovo je preslávené najmä pre najväčší aquapark na Slovensku Vadaš Thermal Resort s celoročnou prevádzkou. K dispozícii sú tu pre Vás vnútorné i vonkajšie bazény, tobogany, wellness centrum, ihriská, jazierko, lanový park a množstvo iných atrakcií pre celú rodinu.

Ubytovňa Danube Vám ponúka celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 23 osôb. Radi u nás privítame robotníkov, študentov, turistov, obchodných cestujúcich na krátke ale i dlhé obdobie. U nás máte na výber z týchto izieb a apartmánov:
- jednej malej 2-lôžkovej izby s dvomi samostatnými lôžkami (prenajíma sa tiež ako jednolôžková izba),
- troch 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou,
- jedného 3-lôžkového apartmánu s jednou spálňou, s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom,
- troch 4-lôžkových apartmánov s jednou spálňou, v dvoch apartmánoch s dvomi manželskými posteľami a v jednom apartmáne s tromi samostatnými lôžkami a samostatným lôžkom v kuchyni.

Všetky izby disponujú okrem príslušného počtu lôžok televízorom s káblovým príjmom, sieťkou proti komárom, ventilátorom, menšia vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou (ostatné tri izby majú vstup na toaletu z chodby). V izbe je navyše jedálenské posedenie s rýchlovarnou kanvicou a pohármi (šálkami).

Apartmány sú vybavené taktiež takmer totožne, okrem príslušného počtu lôžok majú televízor s káblovým príjmom, sieťkou proti komárom, ventilátorom, vlastným kuchynským kútom s vybavením a vlastnou kúpeľňou s toaletou. V celom objekte je pre hostí zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na priestrannej terase s posedením, majú hosti možnosť využiť prenosný gril. Posedieť a vychutnať si dobrý studený alebo teplý nápoj môžete u nás v našom bare. Svoj voľný čas si tu tiež môžete skrátiť hrou stolného futbalu, biliardu, prípadne cvičením vo fitness (za poplatok) nachádzajúcom sa na prízemí objektu. V prípade že k nám zavítate s malým dieťatkom radi Vám zapožičiame detskú postieľku za poplatok. Vaše bicykle si odložíte v miestnosti na to určenej. Autá zaparkujete na stráženom parkovisku pri objekte. Tešíme sa na Vašu návštevu.