Ubytovanie za výhodné ceny

Ubytovňa AL sa nachádza v peknom prostredí Kysúc v mestečku Bytča. Naším hosťom sú k dispozícii dve ubytovne, jedna je priamo v Bytči a druhá v obci Hrabové, zhruba 2 km od Bytče.

Ubytovňa Bytča sa nachádza na Hlinickej ceste 1319 priamo v Bytči. Hosťom ponúka ubytovanie s kapacitou 11 lôžok v štyroch dvojlôžkových a v jednej trojlôžkovej izbe. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, toaleta), televízor a WiFi pripojenie na internet. Hostia môžu využívať malú kuchynku s mikrovlnkou, varnou kanvicou a základnými riadmi. Parkovanie máte zabezpečené priamo vo dvore ubytovne. Ubytovňa je vzdialená 500 metrov od centra mesta, 300 metrov od autobusovej stanice a Billy, 2 km od železničnej stanice, 10 km od Považskej Bystrice a 18 km od krajského mesta Žilina. Ubytovanie je ideálne pre obchodných cestujúcich a náročnejších turistov.

Ubytovňa Hrabové sa nachádza v obci Hrabové kúsok od Bytče. Je vhodná pre nenáročných turistov, robotníkov, pracovné skupinky a partie. Ponúka Vám ubytovanie s kapacitou 39 lôžok v dvoj, troj, štvor a päť lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením na chodbách. Pre náročnejších hostí máme pripravený apartmán s dvojlôžkovou a štvorlôžkovou spálňou, vlastnou kúpeľňou a toaletou. Na prízemí ubytovne môžete využívať spoločenskú miestnosť s televízorom, WiFi internetom a zariadenú kuchyňu so sporákom, 2x chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. Autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore ubytovne. Relax si doprajete na terase s posedením. Ubytovňa má výbornú dostupnosť (autobusová zástavka pri ubytovni, vlak - 10 metrov, Súľovské skaly - 4 km, Bytča - 2 km, Považská Bystrica 10 km a Žilina 20 km.

Okrem robotníkov a obchodných cestujúcich sa u nás môžu ubytovať aj priaznivci turistiky. Za návštevu stoja Súľovské skaly, Bytčiansky zámok i rodný dom Dr. Jozefa Tisu. Príďte spoznať Kysuce a okolie. Ponúkneme Vám ubytovanie za výhodné ceny, neváhajte nás kontaktovať.