Cenovo veľmi výhodné ubytovanie

Ubytovňa 120 je situovaná v príjemnom prostredí obce Zemianske Kostoľany, nachádzajúcej sa 1 km južne od mesta Nováky, pod pohorím Vtáčnik.

Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, turistiky a rekreácie. Spríjemniť Váš pobyt si môžete relaxom v termálnych bazénoch neďalekých kúpeľov Bojnice, návštevou Bojnického zámku alebo oddychom pri priehrade Nitrianske Rudno a Veľké Uherce. Podniknúť môžete aj viaceré turistické prechádzky pohorím Malej Magury a Vtáčnikom, v zimnom období si zas zalyžujete na svahoch okolitých dediniek vo vzdialenosti 5 až 10 km. K dispozícii sú Vám taktiež tenisové kurty, umiestnené priamo v obci.

Našim hosťom ponúkame celoročne cenovo veľmi výhodné ubytovanie v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách. Ubytovanie v ubytovni je dispozične riešené dvojbunkovým systémom, pričom každá z buniek disponuje dvomi izbami, kúpeľňou a samostatnou toaletou. K výbave buniek patrí taktiež televízor, elektrický varič a chladnička. Samozrejmosťou ubytovania je WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou spoločných priestorov ubytovne je spoločenská miestnosť s televízorom, umiestnená na prízemí objektu. Zabaviť sa môžete aj pri hraní stolného tenisu. Pre stravovanie môžu ubytovaní hostia využívať služby reštaurácií, nachádzajúcich sa v blízkosti ubytovne.

Recepcia je otvorená len počas pracovných dní. V prípade záujmu o ubytovanie väčšieho počtu osôb alebo na viac dní, prídeme záujemcov o ubytovanie, na základe predchádzajúceho telefonického dohovoru, ubytovať. Ubytovaní hostia majú možnosť pobytu v ubytovni aj počas voľných dní.