Moderný nový apartmán a tri štúdiá!

Ubytovanie Žember - chata, apartmán, štúdiá sa nachádza v krásnom prostredí Liptova a Nízkych Tatier na začiatku Demänovskej doliny len 4 km od Jasnej. Našim hosťom poskytujeme ubytovanie v novopostavenom apartmáne a troch štúdiách (max. kapacita 17 osôb) a ubytovanie na pôvodnej chate (max. kapacita 12 osôb).

APARTMÁN A ŠTÚDIÁ
V novopostavenom objekte ponúkame na prenájom jeden apartmán a tri štúdiá, ktorých kapacita je variabilná od 2 do 5 osôb. Každý z nich má vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, ako aj plne vybavenú kuchynskú linku (indukčná dvoj/štvor platnička, mikrovlnná rúra, chladnička, rýchlovarná kanvica, základný riad). V každom štúdiu sa nachádza 2x pevné lôžko (manželská posteľ) a 2x prístelka (rozťahovací gauč). V apartmáne sa nachádza 3x pevné lôžko (manželská posteľ, posteľ) a 2x prístelka (rozťahovací gauč). V apartmáne a štúdiách môžu hostia zdarma používať WiFi pripojenie na internet a pozerať LED-TV so satelitným príjmom.

CHATA
Na prízemí chaty je spoločenská miestnosť s kozubom, televízorom, satelitom a DVD prehrávačom a kompletne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnku, rýchlovarnou kanvicou. Je tu aj dvojlôžková izba, kúpeľňa so sprchou a práčkou, WC. Na poschodí sú umiestnené tri samostatné izby: jedna 2-lôžková a dve 3-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, kúpeľňa so sprchou a WC ako aj veľký prekrytý balkón. K dispozícii je detská postieľka, žehlička a sušič na vlasy. V objekte je WiFi pripojenie na internet zdarma.

Pri objektoch sa nachádza krytá terasa, otvorená terasa, záhradné posedenie s ohniskom a grilom, ihrisko pre deti s hojdačkou a pieskoviskom, trampolína, stolný tenis, veľká lúka na loptové hry (futbal, volejbal, bedminton...). Počas zimnej sezóny je našim hosťom k dispozícii uzamykateľná lyžiareň. Parkovanie je možné v areáli čiastočne oploteného objektu s možnosťou uzamknutia vstupnej brány.

Okolie ubytovania ponúka hosťom turistiku, lyžovanie i kúpanie sa v aquaparkoch.