Štýlové apartmány vhodné pre rodiny

Ubytovanie Zdenka je situované do nádherného prostredia Vysokých Tatier, v pokojnej časti obce Slovenská Ves. Dokonalo si tu oddýchnete aj vďaka skvelej polohe ubytovania, ktoré je len 18 km od Vysokých Tatier a 30 km od Pienin.

V blízkosti ubytovania sa nachádza veľké množstvo cyklistických a turistických trás, prechádzkou po ktorých spoznáte okolitú prírodu. Len 5 km od ubytovania si užijete krásy podzemnej prírody Belianskej jaskyne. Milovníci histórie sa môžu vybrať na neďaleký Holumnický či Kežmarský hrad. V lete sa osviežite v bazénoch kúpalísk Izabela v Ružbachoch i Thermal parku Vrbov. Počas zimy si svoj adrenalín zvýšite na zjazdovkách lyžiarskych stredísk Ski centrum Ľandy - Slovenská Ves (priamo v obci), Ski Štart i v okolitých vzdialenejších strediskách Ski Bachledova dolina, Ski Lopušná dolina a Ski resort Tatranská Lomnica.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie v 2 prízemných apartmánových bytoch, ktorých celková kapacita je prispôsobená pre 12 osôb. Ubytovať sa tu môžu rodinky, skupinky priateľov a známych ako aj náhodní pocestní, ktorí majú na výber z týchto variant:

- jeden 5-lôžkový apartmánový byt s tromi samostatnými lôžkami v spálňovej časti a gaučovým sedením v spoločenskej miestnosti (slúžiacim pre prespanie 2 osôb). K výbave bytu patrí plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s televízorom, CD a DVD prehrávačom a rádiom, ako aj samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta.

- jeden 7-lôžkový apartmánový byt s jednou 2-lôžkovou a ďalšou 2-lôžkovou izbou s možnosťou využitia jedného rozkladacieho lôžka. Tieto izby sa dajú prenajať aj samostatne. Byt má rovnako plne vybavenú kuchyňu prepojenú so spoločenskou miestnosťou. Hostia tu môžu využiť pohodlné gaučové sedenie (slúžiace pre prespanie ďalších 2 osôb), televízor, CD a DVD prehrávač a rádio. K dispozícii je tiež kúpeľňa s vaňou a toaleta.

Z oboch bytov je spoločný východ na útulný balkón. Na požiadanie je možné využiť aj detskú postieľku. V oboch bytoch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie (s možnosťou využitia káblového pripojenia v spoločenskej miestnosti). Príjemné chvíle môžete tráviť na záhrade. Oddýchnete si na terase s vonkajším sedením, záhradnej hojdačke či pri príprave jedla na grile. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri Ubytovaní Zdenka.

Veríme, že si k nám prídete užiť príjemne strávenú dovolenku v moderných apartmánových bytoch, ktoré sa nachádzajú v tichej podtatranskej obci Slovenská Ves!