Príjemné ubytovanie v tichom prostredí!

PROSÍME HOSTÍ, ABY NÁS KONTAKTOVALI TELEFONICKY.

Ubytovanie Zámoček sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí lesa, v rekreačnej časti Polianky - v katastri obce Látky. Krásne prostredie a milých ľudí určite ocenia hlavne rodinky s deťmi ale i všetci, ktorí si túžia oddýchnuť od ruchu veľkomiest.

Veľa neprebádaných turistických i cyklistických chodníkov Vás určite zláka na ich preskúmanie a možno objavíte aj cestičky, na ktoré ešte nikto nevstúpil. Cestou si nazbierate aj lesné plody a huby, ktoré sú v tejto lokalite naozaj hojne zastúpené. Milovníci folklóru si tu tiež zaručene prídu na svoje. V neďalekej Detve sa každoročne konajú folklórne slávnosti, kde sa dozviete viac o tamojších zvykoch a spôsobe života pôvodných obyvateľov. Vašu pozornosť určite upúta aj Divínsky hrad, ktorý je naozajstným historickým skvostom. Príjemne padne aj osvieženie na kúpalisku v Detve či Klenovci. Nájdete tu aj veľa prírodných vodných plôch (Ružiná, Hriňová, Málinec).

Ubytovanie Zámoček poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 12 osôb. Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte vo dvoch 6-lôžkových spálniach (s manželským lôžkom a dvomi poschodovými posteľami).

Chvíľky rodinnej pohody si vychutnáte v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom s CD prehrávačom. Chutné domáce špeciality si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s keramickou varnou doskou s elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. V ubytovaní sú Vám k dispozícii dve kúpeľne so sprchovými kútmi a dve toalety (jedna na prízemí, druhá na poschodí).

Veríme, že sa budete príjemne cítiť aj na krásne zelenej záhrade, kde si môžete posedieť v altánku alebo si niečo chutné s priateľmi ugrilovať či opiecť. Vaše ratolesti sa zatiaľ vyšantia na hojdačke a detskom ihrisku. Za príplatok poskytujeme možnosť povozenia sa na štvorkolkách. Na požiadanie Vám zaistíme aj stravovanie (plnú penziu alebo polpenziu). Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Príďte k nám stráviť Vašu dovolenku snov, tešíme sa na Vašu skorú návštevu!