Tiché prostredie v susedstve Podhájskej

Ubytovanie Žaba sa nachádza v obci Trávnica neďaleko termálneho kúpaliska v Podhájskej. Hosťom ponúkame cenovo výhodné ubytovanie v 5 dvojlôžkových izbách a troch apartmánoch.

Apartmány majú vyšší štandard. Každý apartmán má vlastnú vybavenú kuchynku s jedálenským kútom a vlastnú kúpeľňu (sprchovací kút, umývadlo a WC). Samozrejmosťou je rádio a televízor. Detská postieľka na požiadanie.

Izby majú tiež vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút, WC, umývadlo). Hostia ubytovaní v izbách majú k dispozícii 2 spoločné vybavené kuchynky s jedálenskými kútmi. Detská postieľka na požiadanie.

Vo voľnej chvíli si môžete zahrať spoločenské hry, biliard, stolný tenis, stolný futbal. Horúce letné večery si môžete vychutnať na terase alebo v altánku, či už grilovaním, opekaním, alebo príjemným relaxom na čerstvom vzduchu. Pre najmenších je pripravené pieskovisko a hojdačka. Zatrávnená záhrada je k dispozícii pre všetkých športuchtivých. Veď čo môže byť príjemnejšie ako podvečer si zahrať tenis, bedminton, futbal alebo volejbal.

Ak po celodennom zhone v areáli termálneho kúpaliska preferujete
večerný kľud - sme dobrá voľba. V celom objekte je aj WiFi internet.