Príjemné ubytovanie za super cenu

Ubytovanie za dobrú cenu je lokalizované na okraji mesta Žilina. Pokiaľ ste pracovník, firma či jednotlivec túžiaci po dlhodobom ubytovaní, naša ubytovňa je pre Vás tou správnou voľbou.

Sme Vám prístupní každý deň v roku. Celková kapacita ubytovne je 33 osôb. Na výber máte tieto varianty ubytovania:
- jednu 1-lôžkovú izbu,
- tri 3-lôžkové izby,
- dve 4-lôžkové izby,
- jednu 5-lôžkovú izbu,
- dve 5-lôžkové izby s dvomi spálňami – 2-lôžkovou a 3-lôžkovou.

Súčasťou každej jednej izby je príslušný počet samostatných lôžok. Každá izba ubytovne je zariadená komfortne, to znamená, že v každej je televízor, pracovný stolík so stoličkami a chladnička. Celkom šesť spoločných kúpeľní so sprchovacími kútmi, umývadlami a dve spoločné toalety ponúkajú dostatočný priestor pre osobnú hygienu každého hosťa.

Pre trávenie času v spoločnosti druhých sú určené dve spoločenské miestnosti s posedeniami. Chutné vlastné jedlá si môžete uvariť v jednom z dvoch kuchynských kútov, kde je plyn. sporák s rúrou/el. varič a chladnička. Svoju bielizeň si môžete oprať v miestnosti s dvomi práčkami. Parkovanie vozidiel sme zabezpečili priamo pri ubytovni. Tešíme sa na Vás, priatelia!

Ubytovanie a od ubytovanie prebieha v čase od 10:00 do 15:00. Rezervácie cez webové i telefonické rezervácie vybavujeme v čase od 10:00 do 15:00. V prípade dlhodobého prenájmu zamestnancov - cena podľa zmluvnej dohody. Ďakujeme.

Žilina – mesto, kde si každý príde na svoje. Či už ste občasný cyklista, peší turista alebo mestský typ človeka. Pokojne sa počas voľna vydajte na prechádzku na námestie, zavítajte do Považského múzea s Budatínskym hradom alebo si zaplávajte v bazénoch mestského kúpaliska aj plavárne. Pár metrov od nás je výborná občianska vybavenosť – reštaurácie, bary, potraviny... Počas zimných mesiacov môžete lyžovať v strediskách Veľké Ostré a Kaluža Dlhé Pole.