Ubytovanie vo vyhľadávanej lokalite!

Hľadáte miesto pre Vašu letnú či zimnú dovolenku? Túžite si oddýchnuť v krásnom prostredí a zároveň stráviť svoju dovolenku aktívne? Ubytovanie Vladko, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej obci Demänovská Dolina, je pre Vás i Vašu rodinku či priateľov ideálnym miestom. Milovníci turistiky a cyklistiky si tu zaručene prídu na svoje. Vyberte sa na bicykli do Jasnej a potom na krásnu nenáročnú túru na Chopok. Odmenou Vám bude prekrásny výhľad na celý Liptov.

V zimnom období na Vás čaká 60 km vždy dokonale upravených zjazdoviek a bežkárskych tratí. V špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry nájdete okrem skvelej lyžovačky aj veľa príjemných reštaurácií a wellness centier v okolitých hotelových komplexoch. Po dni plnom zábavy a pohybu na snehu Vám zaisto výborne padne relax v bazénoch s termálnou vodou - aquaparku Tatralandia (iba 6 km).

Pripravili sme pre Vás príjemné ubytovanie v rodinnom dome s maximálnou kapacitou pre 8 hostí. Milí a príjemní majitelia sú Vám ochotní kedykoľvek pomôcť a poradiť. Počas Vášho pobytu tu budete mať zaistený dostatok súkromia a pokoja.

K dispozícii je Vám tu: jedna 4-lôžková izba a jedna 3-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky na rozkladacom gauči. Na požiadanie zabezpečíme do jednej spálne aj chladničku s mrazničkou a rychlovarnú kanvicu. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zabezpečené v každej spálni. Príjemné chvíľky si vychutnáte aj v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami. Gazdinky a hlavne mamičky malých detičiek poteší plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v ubytovaní samozrejmosťou.

Vaše ratolesti isto poteší prítomnosť domácich zvieratiek a hojdačka na záhrade. Vy si môžete príjemne posedieť v altánku alebo ugrilovať chutné a voňavé špecialitky na grile. Na požiadanie Vám radi zapožičiame aj bicykle. Ak prídete s vlastnou športovou výstrojou, starostlivo ju uschováme. Tešíme sa na Vašu návštevu!