Moderné ubytovanie, v blízkosti Žiliny

Naše moderné Ubytovanie Višňové sa nachádza na okraji obce Višňové, v pokojnom prostredí pri lese, len 10 minút cesty autom do Žiliny. Novopostavený dom ponúka viaceré možnosti ubytovania, ktoré je vhodné pre pracovníkov, firmy, aj klientov na dlhšiu dobu, alebo aj pre rodiny s deťmi.

Celoročne Vás dokážeme ubytovať v našich 4 nadštandardne vybavených ubytovacích jednotkách. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 14 až 18 hostí. Na výber máte:
- jednu 2-lôžkovú izbu s oddelenými lôžkami,
- jednu 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou,
- jeden 5-lôžkový apartmán so spálňou s 5 oddelenými lôžkami a obývacím priestorom s rozkladacím gaučom pre 2 osoby,
- jeden 5-lôžkový apartmán s dvomi spálňami – manželská posteľ v jednej, tri oddelené lôžka v druhej spálni a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.

Každá izba ako aj apartmán je vybavený novým, moderným nábytkom. V každej ubytovacej jednotke si môžete pozrieť program v televízore alebo si dopriať relax v kúpeľni s toaletou. Dve kúpeľne sú s vaňou, dve so sprchovacím kútom. V apartmánoch si prichystáte jedlá v kuchyni. Obe kuchyne disponujú chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a posedením. V apartmáne s jednou spálňou je navyše varná doska, v apartmáne s dvomi spálňami je el. sporák s rúrou, umývačka riadu a mikrovlnná rúra. V apartmáne s dvomi spálňami si môžete zacvičiť na posilňovacích strojoch. Samozrejmosťou v objekte je WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Výborné teplé aj studené pokrmy si pripravíte aj v spoločnej kuchynke, ktorej súčasťou je elektrický varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, posedenie a kuchynský riad. Priamo pred ubytovaním si môžete do sýtosti užívať slnečné lúče na terase s posedením. Taktiež tu nájdete aj drevený altánok, gril, kotlík a ohnisko. Po dohode Vám odložíme Vaše bicykle a lyže. Parkovanie vozidiel sme zabezpečili priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!

A čo robiť vo voľnom čase? Okolie sa dá poznávať po chodníkoch pre peších turistov alebo aj zo sedla bicykla či koňa. Zaplávať si s deťmi môžete v bazénoch Termálneho kúpaliska Aqua Eden Stráňavy aj v Žiline či blízkych Rajeckých Tepliciach. Výlet si pokojne naplánujte na Budatínsky zámok, hrad Strečno alebo do Ekoskanzenu v Lietavskej Svinnej. Na dosah sú aj viaceré zaujímavé expozície okolitých múzeí alebo predstavenia v divadle. Lyžovačka? Tak tá poteší na upravovaných svahoch stredísk Ostredok, Piatrová a Martinské hole.