Útulné ubytovanie v Zuberci

Ubytovanie v súkromí je situované v peknom prostredí Západných Tatier v obci Zuberec na Orave. Hosťom poskytujeme ubytovanie so samostatným vchodom v podkroví rodinného domu.

K dispozícii je jedna dvojlôžková izba(apartmán)s televízorom, balkónom a samostatným sociálnym zariadením (WC, sprcha, umývadlo) a kuchynským kútikom. Tiež sú tu tri dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.Na každej izbe sa nachádza televízor. Tieto izby majú spoločnú kuchynku, ktorá slúži aj ako spoločenská miestnosť s televízorom a spoločné sociálne zariadenie (kúpelňa - vaňa umývadlo, WC - a umývadlo). K dispozícii je ešte jedno sociálne zariadenie - (sprcha, umývadlo, WC).

Hostia si môžu posedieť na terase s výhľadom na panorámu Roháčov. K dispozícii je záhradný gril a záhradná hojdačka. Objekt má WIFI pripojenie na internet.

Zľava pre deti do lyžiarsko-snowboardovej školy do lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky, kde platí zľava 15% a do lyžiarskeho strediska Spálená, kde platí zľava 10% a 15% zľava do Aquaparku Oravice.