Ubytovanie so saunou a relaxačnou kaďou

Ubytovanie v súkromí VV je situované v krásnom prostredí Nízkych Tatier, v malebnej obci Liptovská Lúžna. V ponuke tu máte širokú paletu možností pre vysokohorské túry, pokojné prechádzky alebo cykloturistiku. Za návštevu určite stojí aj pamiatková rezervácia ľudovej architektúry v neďalekom Vlkolínci. Po ceste sa môžete zastaviť v Liptovskej Osade, kde Vám po náročnom dni istotne dobre padne relax v saune, masáž či iné wellness služby tunajšieho turisticko-relaxačného komplexu. Keď nastane zima otvárajú sa tu bohaté možnosti zjazdového a bežeckého lyžovania. Zavítať sa oplatí do lyžiarskych stredísk PARK SNOW Donovaly alebo Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo.

Ubytovanie v súkromí VV ponúka možnosť stráviť príjemnú dovolenku v jeho útulne zariadených apartmánoch súčasne až 16 osobám. Počas celého roka sú u nás srdečne vítané rodinky s deťmi ako aj menšie a väčšie skupinky priateľov a známych.

Ubytovanie Vám ponúkame v nasledovných troch apartmánoch a jednej izbe:

- 4-lôžkový apartmán so samostatnou kuchyňou a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- dva 4-lôžkové apartmány s možnosťou jednej prístelky, pričom oba disponujú vlastnou kuchyňou a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- 2-lôžková izba s kuchynským kútikom a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Súčasťou kuchýň a kuchynského kútiku je plná výbava pre prípravu jedál: keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. V prípade záujmu je možné dohodnúť sa na možnostiach stravovania aj s majiteľom. Spoločné chvíle budete môcť tráviť v suteréne budovy, kde sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a CD prehrávač. Vo všetkých priestoroch je možné využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spestrením bude určite aj pobyt v saune alebo kúpeľ v drevenej relaxačnej kadi. V záhrade ubytovania si deti môžu zahrať futbal alebo iné loptové hry. Dospelí zatiaľ pripravia nejakú špecialitu vo vonkajšom altánku prostredníctvom grilu či kotlíka. Parkovanie je zaistené priamo pri ubytovaní.

Pokojná príroda Nízkych Tatier Vám dodá počas dovolenky nespočetné množstvo novej energie. Tento kraj ponúka veľa atrakcií a zaujímavostí v lete ako aj v zime, preto nás neváhajte navštíviť. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)