Len 400 metrov od kúpaliska Vadaš

Preferujeme telefonický kontakt.

Ponúkame Vám možnosť príjemného ubytovania v rekreačnom mestečku Štúrovo na juhu Slovenska, len 400 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Naším hosťom ponúkame ubytovanie v troch objektoch.

Objekt č. 1
Vám ponúka ubytovanie v centre mesta Štúrovo priamo na pešej zóne. Ubytovať sa tu môžete v dvojlôžkových a štvorlôžkových izbách ako aj trojlôžkovom apartmáne. Dvojlôžkové izby disponujú kuchynkou a vlastným sociálnym zariadením. Štvorlôžkové izby sú vybavené televízorom, barovou chladničkou a vlastným sociálnym zariadením. Ubytovaní hostia si počas ich pobytu majú možnosť objednať polpenziu, resp. plnú penziu v našich reštauráciách, umiestnených priamo v objekte. Vaše ratolesti sa tu potešia detskému ihrisku s hojdačkami, preliezkami a pieskoviskom. Parkovanie áut je bezplatné priamo v uzavretom dvore ubytovacieho zariadenia (nestrážené).

Objekt č. 2
Vám ponúka ubytovanie v samostatnom apartmánovom dome v tichom prostredí. Apartmánový dom disponuje dvomi dvojlôžkovými izbami a dvomi dvojizbovými apartmánmi s kapacitou 4 lôžok. Každý z apartmánov je vybavený kuchyňou a vlastným sociálnym zariadením. Toto ubytovanie je špecifické sedliackym zariadením, ktoré si môžete naplno užiť. Vo dvore máte k dispozícii vonkajšie posedenie s možnosťou usporiadania opekačky alebo grilovačky. Parkovanie Vašich áut je bezplatné vo dvore ubytovacieho zariadenia.

Objekt č. 3
Vám ponúka ubytovanie v samostatnom apartmánovom dome v tichom prostredí. Ubytovať sa môžete v štvorlôžkových a trojlôžkových izbách s kuchynkou a vlastným sociálnym zariadením. Dve izby sú s bezbariérovým prístupom a s prispôsobeným sociálnym zariadením. Vo dvore ubytovania nechýba vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie áut je zaistené bezplatne, v uzavretom dvore (nestrážené).

Počas Vášho pobytu u nás Vám zároveň ponúkame pestrý program :
- možnosť rybolovu aj poľovačky,
- možnosť extrémnej jazdy motorkami,
- ochutnávku výborných vín priamo u vinára,
- zoznamovací výlet malým športovým lietadlom,
- stredoveké vystúpenie v našich reštauráciách s večerou,
- výlet do hlavného mesta Maďarskej Republiky - Budapešti.

Výborným benefitom ubytovania u nás je zabezpečená možnosť chutného stravovania v našich DVOCH REŠTAURÁCIACH - Stredovekej Rytierskej reštaurácii a Stredovekej Sedliackej reštaurácii. Svoj voľný čas v Štúrove si môžete spestriť aj prechádzkami po promenáde pri Dunaji alebo na krásnej pešej zóne. Na výlet sa oplatí vybrať k Ostrihomskej Bazilike, kam sa dostanete cez most Márie Valérie. Štúrovo Vám ponúka skutočne príjemnú dovolenku, preto neváhajte a zarezervujte si ubytovanie čo najskôr. Tešíme sa na Vašu návštevu.