Príjemné ubytovanie v Podhájskej!

Ubytovanie v súkromí Podhájska je situované v atraktívnej časti obce Podhájska, v okrese Nové Zámky na južnom Slovensku, len 10 minút pešou chôdzou od známeho termálneho kúpaliska Podhájska. Vynikajúca poloha ubytovania v kombinácii s možnosťou kúpania sa v liečivých geotermálnych vodách kúpaliska s ponukou špičkových wellness služieb je zárukou výbornej dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxácie a pohodlia. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť taktiež návštevou letného kina (vzdialeného len 300 metrov od ubytovania) alebo príjemnými prechádzkami po obci. Milovníkov bicyklovania isto nadchnú miestne veľmi dobre značené cykloturistické trasy.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch domoch s celkovou kapacitou 16 lôžok. Vybrať si u nás môžete spomedzi nasledovných možností:

• Domček I s kapacitou pre 7 osôb, ktorý je tvorený jednou 3-lôžkovou a jednou 4-lôžkovou izbou ako aj plne zariadenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastného chutného stravovania. Kuchyňa je vybavená keramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným riadom a nechýba v nej ani televízor so satelitným príjmom a jedálenské posedenie. Samozrejmosťou ubytovania je aj bezplatné WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa s toaletou.

• Domček II s kapacitou pre 9 osôb, zložený z troch 3-lôžkových izieb, pričom súčasťou každej z týchto izieb je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na prípravu svojich obľúbených jedál môžete v dome využívať plne zariadenú kuchyňu, vybavenú keramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným riadom. S rodinou či priateľmi si príjemne oddýchnete v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a posedením na pohovke alebo kreslách. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

V pekne upravenej spoločnej záhrade domov je pre Vás pripravené kryté posedenie v altánku, kde si najlepšie vychutnáte pohodu a relax s priateľmi či rodinou a občerstvíte sa rôznymi pripravenými dobrotami. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v uzavretom dvore domčekov.

Príďte a zažite vysnívanú dovolenku práve u nás! Tešíme sa na Vás!