Dlhodobý nájom možný - cena dohodou!

Ubytovanie v súkromí Nitra - Lužianky sa nachádza na okraji dedinky Lužianky, ktorá je vzdialená od Nitry len pár kilometrov. Ponúkame Vám ideálne ubytovanie pre robotníkov, študentov alebo obchodných cestujúcich.

Ak k nám zavítate na dlhšiu dobu alebo aj na kratší pobyt, určite si nenechajte ujsť okolité pamätihodnosti a zaujímavé atrakcie. Za návštevu určite stojí Divadlo Andreja Bagara, Nitriansky hrad ako aj Slovenské poľnohospodárske múzeum v Nitre. Počas horúcich dní sa ochladíte na Kúpalisku na Sihoti v Nitre alebo zájdete do neďalekej Svoradovej jaskyne. V zimnom období si môžete zobrať bežky a vychutnať si zamrznutú prírodu pri aktívnom športovaní.

Naše ubytovanie disponuje celkovou kapacitou pre 10 osôb a je Vám k dispozícii počas celého roka. Či už máte záujem o krátkodobé alebo dlhodobé ubytovanie, u nás ste vždy srdečne vítaní.

Ubytovať sa môžete v piatich 2-lôžkových štúdiách na prízemí a poschodí ubytovania. V každom štúdiu využijete televízor so satelitným príjmom, kuchynský kútik so základným kuchynským vybavením pre dve osoby ako aj stôl so stoličkami. Samozrejmosťou každého z nich je tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Dve štúdiá na poschodí sú navyše dovybavené balkónom. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše voľné chvíle môžete tráviť na rozľahlej záhrade, kde si pohodlne posedíte na záhradnej hojdačke alebo v altánku s vonkajším posedením. V prípade dlhodobého pobytu si na záhrade vypestujete vlastnú zeleninu či bylinky. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní. Veríme, že Vám naše ubytovanie zabezpečí atmosféru domova a budete sa u nás cítiť príjemne. Tešíme sa na Vás!