Ubytovanie s vlastnou pizzeriou!

Ubytovanie v súkromí Kaputo je situované v atraktívnej časti centra malebnej obce Rovinka, nachádzajúcej sa len 12 kilometrov od Bratislavy. Ubytovanie je vhodné najmä pre robotníkov, firmy či turistov, ktorí hľadajú cenovo výhodné ubytovanie v Bratislave a jej blízkom okolí, s možnosťou prenocovania aj na jednu noc.

Celoročne Vám ponúkame príjemné privátne ubytovanie v troch 3-lôžkových izbách, s celkovou kapacitou pre 9 osôb. V každej izbe sa nachádza okrem pohodlných postelí aj posedenie, televízor so satelitom a rádio. Dve izby sú navyše dovybavené vlastnou chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. V spoločnej kuchyni, vybavenej plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, si môžu hostia pripravovať chutné raňajky či večere. V priváte hosťom nechýba bezplatné WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa so sprchovacím kútom, automatickou práčkou a toaletou.

Príjemne posedieť a oddýchnuť si môžete v našom altánku s posedením, kde Vám je k dispozícii vonkajší krb či gril na prípravu voňavých grilovaných špecialít. Počas pobytu si ubytovaní hostia môžu vychutnávať výbornú pizzu, ktorú pripravuje náš šikovný pizzerista priamo v našom objekte. Na výber tu máte až z 30-tich druhov rôznych chutných pízz.

Svoje autá môžete parkovať priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás!