Ubytovanie priamo pod Bojnickým zámkom!

Ubytovanie v súkromí - Haragová Anna sa nachádza v centre malebného kúpeľného mestečka Bojnice, v atraktívnom prostredí priamo pod Bojnickým zámkom. V blízkosti ubytovania si môžete vychutnať návštevu známej zoologickej záhrady s unikátnymi druhmi zvierat či kúpanie a dokonalý relax v termálnych bazénoch kúpaliska Čajka. Váš pobyt si môžete spríjemniť taktiež oddychom v komplexe bojnických kúpeľov s ponukou rôznych liečebných a relaxačných procedúr. Nenechajte si ujsť ani tradičné vystúpenia šermiarov a sokoliarov alebo sa vydajte do okolitej nádhernej prírody napríklad na koňoch. Mestečko Bojnice s jeho historickými uličkami a mnohými kaviarničkami je ako stvorené na romantické večerné prechádzky.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné privátne ubytovanie s celkovou kapacitou 24 lôžok (vrátane prísteliek). Hostia si tu môžu vybrať spomedzi jednej 2-lôžkovej izby, dvoch 3-lôžkových izieb a jednej 4-lôžkovej izby, ako aj z dvoch útulných apartmánov.

Na prízemí ubytovania sa nachádza menší apartmán s terasou, ktorý sa skladá z 3-lôžkovej spálne, spoločenskej miestnosti s televízorom, gaučovým posedením (využiteľným ako prístelka pre dve osoby) a jedálenským stolom so stoličkami. Spoločenská miestnosť apartmánu je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou, vybavenou plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou apartmánu je taktiež kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Na poschodí objektu sa môžete ubytovať v štyroch samostatných izbách s televízorom a vlastnou kúpeľňou s toaletou (1x2, 2x3, 1x4) ako aj v priestrannom apartmáne s jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou spálňou, kúpeľňou s toaletou (so sprchovacím kútom) a spoločenskou miestnosťou s televízorom, doplnenou o pohodlnú rozťahovaciu pohovku (využiteľnú ako prístelka pre 2 osoby). Benefitom tohto apartmánu je zaiste i balkón s možnosťou posedenia a výhľadom na kúzelný Bojnický zámok a okolie. Na prípravu vlastných chutných jedál môžu hostia ubytovaní v apartmáne ako aj izbách využívať spoločnú plne zariadenú kuchyňu s balkónom, vybavenú plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.

V celom objekte majú hostia možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre deti je tu pripravené aj množstvo hračiek. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore ubytovania.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a že splníme Vašu predstavu o skvelej dovolenke! Tešíme sa na Vás!