Skvelá voľba pre rodiny s deťmi

Ubytovanie U Zaja je situované v pokojnej časti malebnej obce Bystrá, nachádzajúcej sa v nádhernom prírodnom prostredí Nízkych Tatier. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu, rekreácie, ale i návštevy kultúrnych a historických pamiatok či podnikanie dostatku turistických a cyklistických tras. Vychutnajte si krásy Bystrianskej jaskyne (700 m), doprajte si relax vo vodnej nádrži rekreačnej oblasti Tále (3,5 km), využite služby blízkych wellness centier alebo si zajazdite na koňoch (900 m). V zimnom období sú tu výborné podmienky na skvelú lyžovačku v neďalekom lyžiarskom stredisku Ski Mýto (700 m), Ski centrum a golf resort Gray Bear Tále (2,5 km) alebo na Chopku - Juh (9 km).

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v moderne a pohodlne zariadenom rekreačnom domčeku s celkovou kapacitou až 17 osôb. Vďaka dobrému dispozičnému riešeniu vnútorných priestorov domčeka, ktorý je tvorený dvomi samostatnými obytnými časťami s vlastnými vchodmi (apartmánmi), je ubytovanie veľmi vhodné nie len pre väčšie skupiny návštevníkov ale aj jednotlivé rodinky s deťmi.

Rozloženie apartmánov je nasledovné:

Apartmán I disponuje celkovou kapacitou 4 až 6 osôb. Na poschodí apartmánu je Vám k dispozícii príjemná štvorlôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Prízemie apartmánu je tvorené plne vybavenou kuchynkou vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastnej stravy, ktorá je súčasne spojená so spoločenskou časťou s televízorom a pohovkou, využiteľnou pre pohodlné prespania ďalších dvoch osôb. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Apartmán II je ideálny pre ubytovanie väčšej skupiny hostí. Kapacitne je prispôsobený pre komfortné ubytovanie 7 až 11 osôb. Spálňová časť apartmánu je tvorená jednou trojlôžkovou izbou s možnosťou dvoch prísteliek (na rozťahovacom gauči) a jednou štvorlôžkovou izbou. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je každá z izieb vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Tráviť čas v kruhu rodiny a priateľov môžu hostia v priestrannej spoločenskej miestnosti apartmánu s televízorom a veľkou rohovou pohovkou (možnosť dvoch prísteliek). Táto miestnosť je zároveň spojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Súčasťou tohto apartmánu je taktiež tretia samostatná toaleta.

V celom objekte je zabezpečená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. Výborným benefitom ubytovania je pekne upravená záhrada s altánkom so záhradným krbom, posedením a možnosťou hrania Vašich ratolestí na detskom ihrisku s hojdačkou, šmýkačkou, pieskoviskom s hračkami a trampolínou. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.