Krásna dovolenka v prírode, pre rodiny

Ubytovanie U Tuláka sa nachádza v podhorskej obci Telgárt pod Kráľovou hoľou. Hosťom poskytujeme ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch, pričom okrem Vás v nich nebudú iní hostia. Každý apartmán má samostatný vchod, kompletne zariadenú kuchyňu a sociálne zariadenie.

Prvý 3-lôžkový apartmán má samostatný vchod, kompletne vybavenú kuchyňu, so samostatnou izbou s krbom a sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC).

Druhý 6-lôžkový apartmán má samostatný vchod. Na prízemí je kompletne zariadená kuchyňa, jedálenský kút a spoločenská miestnosť. V podkroví sú 2 izby (2-lôžková a 4-lôžková izba) ako aj sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC). Nechýba tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj v záhradnej časti ubytovania s altánkom, ohniskom, grilom a kotlíkom na guláš. Využívanie vonkajšieho posedenia ako aj zapožičanie grilu, kotlíka a všetkého potrebného príslušenstva poskytujeme našim hosťom ZDARMA (drevo krbu a ohniska sa podľa spotrebovaného množstva dopláca). Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne v uzavretom dvore rodinného domu. Ubytovať sa môžete od 14:00 - 20:00, prípadne po dohode s majiteľmi.

Poloha ubytovania Vám ponúka dobré možnosti na vidiecku turistiku, cykloturistiku, výlety do Slovenského raja, Národného parku Muránska planina, Spišsko-gemerského krasu, Slovenského rudohoria, Nízkych a Vysokých Tatier. Neďaleko objektu na rieke Hnilec je Palcmanská Maša s možnosťou rybolovu, kúpania a surfingu. Športovci môžu využiť tenisový kurt, futbalové ihrisko alebo si môžu zajazdiť na koňoch - v ranči Pod bielou skalou v Dobšinskej ľadovej jaskyni. V obci Telgárt sa nachádzajú 3 lyžiarske vleky, prírodná ľadová plocha, výborné upravené terény na bežky a sánkovanie. V Ski Telgárt môžete využívať rovnako požičovňu lyží, topánok, snowboardov a servis. Nechýba tu ani bufet s občerstvením. Vychutnávať skvelú lyžovačku si môžete aj na zjazdovkách lyžiarskych stredísk Stodolisko a Tresník, ktoré sú navzájom prepojené a ponúkajú spolu 5 vlekov (1x vlek pre začiatočníkov, 3x vlek strednej náročnosti, 1x vlek vysokej náročnosti). Letné obdobie ponúka ubytovaným hosťom mnoho turistických a cykloturistických trás, kratších a dlhších vychádzok do okolitej prírody, zber lesných plodov a oddych v prírode.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá