Cenovo veľmi výhodné ubytovanie!

Ubytovanie u Štorových je situované v obci Sekule, patriacej do okresu Senica. Obec nájdete v severozápadnej časti Borskej nížiny pri susedstve troch štátov – Česka, Rakúska a Slovenska. Do najbližšieho okresného mesta Malacky sa autom dostanete len za 15 minút (18 km). Hraničný prechod do Rakúska - Hohenau an der March je vzdialený 7 km, hraničný prechod do Česka - Lanžhot sa nachádza 11 km od ubytovania.

Milovníci prírody a aktívneho oddychu si tu určite niečo vyberú. Okrem príjemných turistických prechádzok a túr si Váš pobyt môžete spríjemniť aj návštevou blízkych banských jazier Mláky, Oširíd a Štrkovňa. Na svoje si pri jazerách prídu aj rybári. Hubárov zase poteší prechádzka a zber húb v okolitých borovicových lesoch. Ak radi sledujete srnčiu a diviačiu zver vo voľnej prírode, určite Vás poteší pobyt v lužných lesoch. Cyklotrasa popri rieke Morava, na ktorej si hostia zvyknú výborne oddýchnuť, vedie až do Devína.

Turistická ubytovňa - Ubytovanie u Štorových Vám ponúka celoročne cenovo veľmi výhodné ubytovanie s celkovou kapacitou 18 lôžok, a to v šiestich príjemne zariadených 3-lôžkových izbách. Všetky izby majú dostatok úložného miesta a sú vybavené chladničkou, televízorom a bezplatným WiFi pripojením na internet. V priestoroch ubytovne sú hosťom k dispozícii spoločné sociálne zariadenia, vymedzené zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov (každé disponuje dvomi sprchovacími kútmi a dvomi toaletami).

Výborným benefitom ubytovne je aj pohostinstvo s herňou, kde si výborne oddýchnete pri hre amerického biliardu (pool) a anglického biliardu (snooker). Ubytovaní hostia môžu v objekte využívať okrem spoločenskej miestnosti taktiež fajčiarsku miestnosť a jednu plne vybavenú kuchyňu, v ktorej je možné ľahko a rýchlo pripraviť vlastné jedlo. Vychutnať príjemný relax si môžete aj na veľkej letnej terase.

Vaše autá zaparkujete bezplatne a bezpečne popri celej budove ubytovne. O bezpečnosť sa stará náš kamerový systém, ktorý na Váš majetok dohliada nepretržite. Veríme, že sa u nás budete cítiť bezpečne a príjemne, a že radi využijete naše služby aj v budúcnosti. Tešíme sa na Vašu návštevu.