Ubytovanie pri Oravskej priehrade

V blízkosti vodnej nádrže Oravská priehrada, priamo v rekreačnej oblasti Slanícka osada, je situovaný náš penzión Ubytovanie U rybára.

Oravská priehrada Vám ponúka možnosť zaplávať si, aktívne si vychutnať Vaše voľné chvíle rôznymi vodnými športmi, previesť sa výletnou loďou alebo si zarybárčiť. Oravskou prírodou sa pokocháte zo sedla bicykla i počas túry v Oravskej Magure, Babej hore, Pilsku i Západných Tatrách. Pobyt u nás si spríjemníte aj oddychom aquaparku Meander Thermal Park Oravice, kde si v zimnom období zalyžujete v Ski Meander Parku Oravice. Len 30 minút od ubytovania je situované lyžiarske stredisko Orava Snow Oravská Lesná, kde si vychutnáte perfektnú lyžovačku i sánkovačku.

Ponúkame Vám príjemné celoročné ubytovanie v penzióne, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 32 osôb v desiatich dvoj, troj a štvor-lôžkových izbách. Pre ubytovanie rodín s deťmi platí: na 1 rodinu/izbu maximálne 2 deti.

Ubytovacie jednotky sú situované na prvom a druhom poschodí. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo väčšine z izieb sa nachádza aj televízor so satelitným príjmom a balkón. Pre hostí je k dispozícii spoločná kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V suteréne penziónu je pre Vás pripravená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, posedenie na gauči a stoličkách. Súčasťou prízemia sú potraviny a reštaurácia s kapacitou 34 miest, kde si môžete vychutnať celodennú stravu. V exteriéri srávite voľné chvíle na terase k reštaurácii s kapacitou 40 miest a ugrilujete si vlastné špeciality na grile. V prípade potreby Vám Vaše bicykle a lyže odložíme v osobitnej miestnosti penziónu.

Zaparkujte Vaše autá pri Ubytovaní U rybára a prežite Vašu dovolenku v príjemnom prostredí Oravskej priehrady. Tešíme sa na stretnutie s Vami!