POZOR - Voľné termíny za SUPER CENY!

Ubytovanie u Pavča je situované v krásnom prostredí malebnej obce Oravský Biely Potok, v časti na jej okraji (mimo hlavnej cesty).

Ubytovanie U Pavča disponuje kapacitou 5 lôžok. Hostia majú k dispozícii celé prízemie. Nachádza sa tu plne vybavená kuchyňa, spálňa s televízorom a sociálne zariadenie. WiFi pripojenie na internet je v celom objekte - zdarma. Areál objektu je zatrávnený, udržiavaný, s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Deti si môžu zahrať loptové hry, pieskovisko a majú tu i hojdačky.

Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj studený potok (pstruhový revír), ktorý je možné v mesiacoch júl a august využiť pre športový rybolov. Už priamo z ubytovania môžete podnikať množstvo turistických prechádzok a horských túr nádhernou okolitou prírodou. Popred objekt vedie značený turistický chodník, ktorým sa dostanete až na rozhľadňu na Skorušine. Počas Vášho pobytu sú Vám k dispozícii taktiež služby blízkeho športového areálu (vo vzdialenosti 70 metrov), kde je Vám k dispozícii basketbalové, futbalové či volejbalové ihrisko a klzisko.

A čo všetko Vám ponúka Orava?

V LETE:
- vychádzky na Roháče, do Juráňovej doliny, Oravíc
- návštevu Demänovského systému jaskýň (35 km)
- blízke mestá Zakopané (50 km) alebo Jablonka (40 km, sú tu trhy)
- zber lesných plodov, húb, jazda na koňoch, splav na plti, jazda v tanku, rybolov...

V ZIME:
- lyžovanie či sánkovanie v lyž. strediskách, ako sú Zuberec - Milotín, Janovky, Nižná - Uhliská, Oravice - (sedačková lanovka), Vitanová - (sedačková lanovka), Roháče - Spálená (sedačková lanovka)
- korčuľovanie v Námestove - Zimný štadión Altis alebo v Tvrdošíne - verejné klzisko

INÉ AKTIVITY - AQUAPARKY A KULTÚRNE PAMIATKY:
- kúpanie sa v bazénoch Aquarelax Dolný Kubín, Term. bazénoch Oravice, Meanderparku Oravice, Krytej plavárni Nižná, Tatralandii Lipt. Mikuláš, Vodnom raji Bešeňová
- plávanie na Oravskej priehrade + plavba loďou (Námestovo) alebo Liptovskej Mare
- odporúčame tiež návštevu pamiatok, ako sú Oravský Podzámok - Oravský hrad, Námestovo - Slanický ostrov umenia, Tvrdošín - Galéria Márie Medveckej, Artgaléria Schurger, Dolný Kubín - Oravská Galéria a Múzeum P. O. Hviezdoslava i Pamätný dom Martina Kukučina, Podbiel - Etnografické múzeum, Brestová - Múzeum Oravskej dediny - Skanzen, Zázrivá - Jánošíkov Dvor - golf, Rabčice - Salaš u Štefana, Babín - Galéria Ľudového rezbárstva...


Neakceptujeme: Fajčiarov